Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish
Daršekové poukazy na futbalovysen.sk

Vyžrebovanie jesennej časti Fortuna ligy 2015/2016


MYJAVA, 17. 6. 2015 - Príprava na nový ročník Fortuna ligy 2015/2016 je už v plnom prúde a o mesiac sa začnú boje o ligové body. Prinášame vám preto predbežné vyžrebovanie zápasov Spartaka Myjava počas jesennej časti Fortuna ligy.



   Podmienkou platnosti tohto vyžrebovania je odsúhlasenie Prezídia ULK o zaradení 2. mužstva Doxxbet ligy do Fortuna ligy a zároveň odhlasovanie zmeny číslovania z dôvodu nesplnenia licenčných podmienok zo strany MFK Košice.
    
Vyžrebovanie jesennej časti Fortuna ligy 2015/2016

Kolo: Dátum a čas: Zápas:
1. 19. 7. 2015 (nedeľa), 19.00 h Spartak Myjava - FC Spartak Trnava
2. 26. 7. 2015 (nedeľa), 19.00 h ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava
3. 2. 8. 2015 (nedeľa), 19.00 h Spartak Myjava - MŠK Žilina
4. 8. 8. 2015 (sobota), 19.00 h Spartak Myjava - AS Trenčín
5. 15. 8. 2015 (sobota), 19.00 h Spartak Myjava - MFK Zemplín Michalovce
6. 22. 8. 2015 (sobota), 19.00 h ŽP Šport Podbrezová - Spartak Myjava
7. 29. 8. 2015 (sobota), 19.00 h Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce
8.  12. 9. 2015 (sobota), 19.00 h MFK Skalica - Spartak Myjava
9.  19. 9. 2015 (sobota), 19.00 h FC DAC 1094 Dunajská Streda - Spartak Myjava
10.  22. 9. 2015 (utorok), 19.00 h Spartak Myjava - MFK Ružomberok
11. 26. 9. 2015 (sobota), 19.00 h FK Senica - Spartak Myjava
12. 3. 10. 2015 (sobota), 17.00 h FC Spartak Trnava - Spartak Myjava
13. 17. 10. 2015 (sobota), 17.00 h Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava
14. 24. 10. 2015 (sobota), 17.00 h MŠK Žilina - Spartak Myjava
15. 31. 10. 2015 (sobota), 17.00 h AS Trenčín - Spartak Myjava 
16.  7. 11. 2015 (sobota), 17.00 h MFK Zemplín Michalovce - Spartak Myjava
17. 21. 11. 2015 (sobota), 17.00 h Spartak Myjava - ŽP Šport Podbrezová
18.  28. 11. 2015 (sobota), 17.00 h FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava
19. 5. 12. 2015 (sobota), 17.00 h Spartak Myjava - MFK Skalica

Termíny sú predbežné a môžu sa ešte meniť v závislosti od účinkovania slovenských tímov v európskych súťažiach.

 
   
 
Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Šimonovany40012
Tr. Stankovce3019
Myjava3009
Malženice3009
V. Kostoľany2117
Boleráz2117
Častkovce2006
Hlohovec2006
Domaniža2026
10 J. Bohunice1205
11 Prečín1114
12 Vrbové1114
13 N. Dubnica1013
14 Partizánske0212
15 Holíč0131
16 Tr. Teplice0030
  VRPB
Malženice51016
Šimonovany51016
Tr. Stankovce40312
Častkovce40212
Hlohovec32111
Prečín32211
Myjava31210
Boleráz31210
Vrbové2329
10 Partizánske2329
11 J. Bohunice2238
12 V. Kostoľany2137
13 N. Dubnica2046
14 Domaniža2056
15 Holíč0151
16 Tr. Teplice0060
  VRPB
Malženice2107
Partizánske2117
Prečín2117
Častkovce2026
Vrbové1215
Hlohovec1215
Šimonovany1104
Tr. Stankovce1023
Boleráz1013
10 N. Dubnica1033
11 J. Bohunice1033
12 Myjava0121
13 V. Kostoľany0020
Holíč0020
15 Domaniža0030
16 Tr. Teplice0030