Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish
Daršekové poukazy na futbalovysen.sk

Vyžrebovanie Fortuna ligy 2016/2017


AKTUALIZOVANÉ, 11. 7. 2016 - Nový súťažný ročník Fortuna ligy 2016/2017 sa začne v sobotu 16. júla 2016. Rozpis majstrovských zápasov sa ešte môže zmeniť kvôli televíznym prenosom.

 
 
   Spartak Myjava sa v prvom kole predstaví na štadióne Zlatých Moraviec. Hrať sa bude v spomínanú sobotu 16. júla 2016 o 19.00 h. Tu vám prinášame prehľad zápasov celej jesennej časti kopaničiarov v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži, ktorá sa skončí 19. kolom v sobotu 10. decembra 2016.
 
Kolo: Dátum: Čas výkopu: Zápas:
1. Sobota 16. 7. 2016 19:00 h FC ViOn Zlaté Moravce – Spartak Myjava
2. Sobota 23. 7. 2016 19:00 h FO ŽP Šport Podbrezová - Spartak Myjava
3. Utorok 2. 8. 2016 19:00 h FC DAC 1904 Dunajská Streda – Spartak Myjava (hrať sa bude v Senci)
4. Sobota  6. 8. 2016 19:00 h Spartak Myjava – MFK Ružomberok
5. Sobota  13. 8. 2016 19:00 h MŠK Žilina – Spartak Myjava
6. Sobota 20. 8. 2016 19:00 h Spartak Myjava – FC Spartak Trnava
7. Sobota 27. 8. 2016 19:00 h Spartak Myjava – 1. FC Tatran Prešov
8. Sobota 10. 9. 2016 19:00 h ŠK Slovan Bratislava – Spartak Myjava
9. Sobota 17. 9. 2016 19:00 h Spartak Myjava – AS Trenčín
10. Sobota 24. 9. 2016 19:00 h MFK Zemplín Michalovce – Spartak Myjava
11. Sobota 1. 10. 2016 17:00 h Spartak Myjava – FK Senica
12. Sobota 15. 10. 2016 17:00 h Spartak Myjava – FC ViOn Zlaté Moravce
13. Sobota 22. 10. 2016 17:00 h Spartak Myjava - FO ŽP Šport Podbrezová
14. Sobota 29. 10. 2016 17:00 h Spartak Myjava – FC DAC 1904 Dunajská Streda
15. Sobota 5. 11. 2016 17:00 h MFK Ružomberok – Spartak Myjava
16. Sobota 19. 11. 2016 17:00 h Spartak Myjava – MŠK Žilina
17. Sobota 26. 11. 2016 17:00 h FC Spartak Trnava – Spartak Myjava
18. Sobota 3. 12. 2016 17:00 h 1. FC  Tatran Prešov – Spartak Myjava
19. Sobota 10. 12. 2016 17:00 h Spartak Myjava – ŠK Slovan Bratislava

 
 
autor: M. Hrin
foto: archív Spartaka Myjava
 
   
 
Muži B (FK Stará Myjava) - IV. liga SZ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Borčice150045
Myjava B122138
Boleráz102332
Tr. Stankovce94231
Malženice94231
Domaniža84328
Holíč84328
J. Bohunice83427
Šimonovany83427
10 N. Dubnica74325
11 Vrbové74325
12 Častkovce74425
13 Partizánske73524
14 Tr. Teplice53718
15 Prečín51916
16 Hlohovec43815
17 Bánovce0000
  VRPB
Borčice271282
Malženice177658
Myjava B166754
Boleráz166854
J. Bohunice1210846
Šimonovany1371046
N. Dubnica1271043
Tr. Stankovce1171140
Holíč1151438
10 Vrbové1061336
11 Častkovce981335
12 Tr. Teplice971434
13 Domaniža961533
14 Partizánske851729
15 Hlohovec561921
16 Prečín522317
17 Bánovce0000
  VRPB
Borčice121237
Malženice83427
Boleráz64522
J. Bohunice47419
Šimonovany54619
N. Dubnica53718
Myjava B44616
Tr. Teplice44716
Vrbové321011
10 Holíč311110
11 Častkovce24910
12 Tr. Stankovce2399
13 Hlohovec13116
14 Domaniža12125
15 Partizánske12125
16 Prečín01141
17 Bánovce0000