Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish
Daršekové poukazy na futbalovysen.sk

Vyžrebovanie zápasov jarnej časti


MYJAVA, 14. 2. 2017 - Jarná časť IV. ligy sk.SZ ZsFZ sa začne v sobotu 4. marca, kedy na domácom trávniku privítame FK Spartak Bánovce nad Bebravou.

 
 
   Spartak Myjava bude svoje domáce zápasy hrávať vždy v sobotu. Prvé dva majú výkop naplánovaný na 17.00 hod., zvyšné stretnutia sa uskutočnia o 19.00 hod. 
 
Kolo: Dátum: Čas výkopu: Zápas:
33. Sobota 4. 3. 2017 17:00 h Spartak Myjava - FK Spartak Bánovce nad Bebravou
18. Nedeľa 12. 3. 2017 14:30 h TJ Slavoj Boleráz - Spartak Myjava
19. Sobota 18. 3. 2017 17:00 h Spartak Myjava - OFK Malženice
20. Nedeľa 26. 3. 2017 15:00 h TJ Partizán Prečín – Spartak Myjava
21. Sobota  1. 4. 2017 19:00 h Spartak Myjava – FK TEMPO Partizánske
22. Nedeľa 9. 4. 2017 15:30 h FC Slovan Hlohovec – Spartak Myjava
23. Sobota 15. 4. 2017 19:00 h Spartak Myjava – MFK Nová Dubnica
24. Nedeľa 23. 4. 2017 16:00 h ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 – Spartak Myjava
25. Nedeľa 30. 4. 2017 - VOĽNO
26. Nedeľa 7. 5. 2017 16:30 h MŠK Slovan Trenčianske Teplice – Spartak Myjava
27. Sobota 13. 5. 2017 19:00 h Spartak Myjava – OŠK Trenčianske Stankovce
28. Nedeľa 21. 5. 2017 17:00 h TJ ISKRA Borčice – Spartak Myjava
29. Sobota 27. 5. 2017 19:00 h Spartak Myjava – TJ Partizán Domaniža
30. Nedeľa 4. 6. 2017 17:00 h ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske – Spartak Myjava
34. Streda 7. 6. 2017 17:00 h TJ Iskra Holíč – Spartak Myjava
31. Sobota 10. 6. 2017 19:00 h Spartak Myjava – OK Častkovce
32. Nedeľa 18. 6. 2017 17:00 h MFK Vrbové – Spartak Myjava

 
 
autor: T. Marek
foto: archív Spartaka Myjava
 
   
 
Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Boleráz1003
Malženice1003
Šimonovany1003
Hlohovec0000
Partizánske0000
N. Dubnica0000
Vrbové0000
Častkovce0000
Myjava0000
Prečín0000
J. Bohunice0000
12 Tr. Stankovce0010
V. Kostoľany0010
Domaniža0010
15 Tr. Teplice0010
16 Holíč0010
  VRPB
Partizánske1003
Prečín1003
Boleráz1003
Hlohovec1003
N. Dubnica1003
Vrbové1003
Malženice1003
Šimonovany1003
Tr. Stankovce0010
V. Kostoľany0010
Domaniža0010
12 Myjava0010
J. Bohunice0010
14 Tr. Teplice0010
15 Častkovce0010
16 Holíč0010
  VRPB
Partizánske1003
Prečín1003
Hlohovec1003
N. Dubnica1003
Vrbové1003
Tr. Teplice0000
Malženice0000
Tr. Stankovce0000
V. Kostoľany0000
Holíč0000
Domaniža0000
Boleráz0000
Šimonovany0000
14 Myjava0010
J. Bohunice0010
16 Častkovce0010