Spartak Myjava "B" : V derby prehra v Turej Lúke

6.liga ObFZ TN 2017/2018, 8.kolo (1. 10. 2017)

FK TURANI - SPARTAK MYJAVA B 3 : 1 (0 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Tomič, Manák, Majdlen, Konečný (73.Hodúl) - Majerník (46.Strnátka), Bruško, Viselka M. (69.Podmajerský), Viselka J., Oríšek - Drahoš

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V derby zápase prvého s tretím sme videli zaujímavé stretnutie. V prvom polčase sme boli aktívnejší, mali loptu na svojich kopačkách, často sme sa pokúšali o streľbu, ktorá však bola nepresná. Nedokázali sme dotiahnuť ani brejkové situácie, preto sme do kabín išli bez streleného gólu. V druhom polčase sme chceli byť presnejší a efektívnejší, ale naše plány prekazil rýchly inkasovaný gól hlavou Štermenského. Rýchlo sme vyrovnali, po kolmici Bruška dal gól krížnou strelou Oríšek. Domáci pokračovali v efektivite a po dvoch minútach po štandartnej situácii dal gól Žabka. Dôležitou sa ukázala príležitosť Bruška, ktorý zakončoval prienik Oríška strelou mimo. Domáci pridali poistku desať minút pred koncom po hlavičke Kročiana na 3 : 1. V zápase rozhodla strelecká efektivita domácich, naša nedôslednosť vo finálnej fáze útočnej, aj obrannej.

Gól Myjavy: 53.Oríšek