Spartak Myjava "B" : Vysoké víťazstvo v Opatovej

6.liga ObFZ TN 2017/2018, 10.kolo (15. 10. 2017)

TJ DRUŽSTEVNÍK OPATOVÁ NAD VÁHOM - SPARTAK MYJAVA B 2 : 6 (1 : 4)

Zostava Myjavy: Černák, Drahoš, Strnátka (46.Majerník), Konečný (46.Viselka J.), Eliáš, Tomič, Bruško, Podmajerský (46.Manák), Viselka M. (74.Hodúl), Jastráb, Oríšek.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Za slnečného počasia sme nastúpili proti poslednému družstvu tabuľky s cieľom bodovať naplno. Celý prvý polčas sme boli dominantní, dobrou kombinačnou hrou sme sa dostávali do gólových príležitostí, z ktorých sme štyri využili na vedenie 4:0. Skóre mohlo byť aj vyššie, veľa vyložených šancí sme však trestuhodne zahodili. V závere polčasu sme po nedorozumení v obrane dovolili domácim skorigovať.

Domácich gól nabudil, do druhého polčasu nastúpili veľmi odhodlane, zvýšili nasadenie a agresivitu, podarilo sa im rýchlo streliť gól na 2:4. My sme znervózneli, kazili sme ľahké prihrávky a vyložené šance sme opäť zahadzovali. Hralo sa hore – dole, aj domáci si vypracovali šance, ale v bráne bol pozorný Černák. Dôležitý piaty gól strelil Drahoš po peknej akcii Majerníka a zápas sme už mali pod kontrolou. V poslednej minúte sme víťazstvo poistili, po centri Tomiča uzavrel skóre Oríšek.

Góly Myjavy: Drahoš 2, Oríšek 2, Viselka M., Jastráb