Spartak Myjava "B" : Myjava zdolala Kľúčové hetrikom Drahoša

19.kolo 6.ligy OBFZ TN 2017/2018 (1. 4. 2018)

SPARTAK MYJAVA B - KĽÚČOVÉ 3 : 1 (1 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Konečný, Čobrda, Podmajerský, Manák - Viselka M., Majerník - Viselka J., Kubica (Majdlen), Strnátka - Drahoš

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Za chladného veterného počasia sme nastúpili na umelej tráve proti súperovi, ktorému sme mali čo vracať. Na jeseň sme u súpera prehrali 1:4. Úvod zápasu patril nám, dobrou kombinačnou hrou sme súperovi vnútili náš herný štýl. Bol to však súper, ktorý si vypracoval úvodnú gólovú príležitosť, výborným zákrokom nás podržal brankár Černák. V 30. minúte sme sa ujali vedenia, centrovanú loptu Konečného na dvakrát dopravil do siete Drahoš.

V II. polčase sme pokračovali v zodpovednom výkone, obrana pracovala spoľahlivo. Po ďalšej krídelnej akcii v 66. min. sme zvýšili vedenie, keď centroval Ján Viselka a v šestnástke sa výborne zorientoval Drahoš - 2:0. Súper sa nevzdával a v 70. min. znížil kontaktným gólom z penalty Patka. Záver zápasu tak bol nervózny, my sme rozhodli pár minút pred koncom. Opäť po akcii Jána Viselku dosiahol druhý hattrick po sebe Dominik Drahoš. V náročnom zápase sme si pripísali zaslúžené víťazstvo.

Góly Myjavy: Drahoš 3

autor: Igor Pszota