Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Prehľad prípravných zápasov jednotlivých tímov

MYJAVA, 7. 1. 2019 - Od dnešného dňa sa postupne začnú jednotlivé družstvá Spartaka Myjava pripravovať na jarnú časť sezóny 2018/2019. V tabuľkovom prehľade nájdete program prípravných zápasov a turnajov. 

 
 
Muži A
 
Zápas Dátum Čas
Myjava - Dunajská Lužná sobota 19. 1. 2019 14.00 h
Myjava - Pezinok sobota 26. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Rohožník sobota 9. 2. 2019 11.00 h
Hodonín - Myjava sobota 16. 2. 2019 11.00 h
Myjava - Púchov sobota 23. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Lednické Rovne sobota 2. 3. 2019  


Muži B

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rohov nedeľa 27. 1. 2019 14.00 h
súper v riešení nedeľa 3. 2. 2019  
Myjava - Popudinské Močidlany nedeľa 10. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Hlboké nedeľa 17. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Hradište nedeľa 24. 2. 2010 14.00 h
Myjava - Stará Turá nedeľa 3. 3. 2019 14.00 h

Starší dorast U19

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rača sobota 19. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Domino Bratislava sobota 26. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Přerov sobota 9. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Kroměříž sobota 16. 2. 2019 14.00 h
Hodonín - Myjava sobota 23. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Prostějov sobota 2. 3. 2019  
Myjava - Brno Líšeň nedeľa 10. 3. 2019  


Mladší dorast U17

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rača sobota 19. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Domino Bratislava sobota 26. 1. 2019 14.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Přerov sobota 9. 2. 2019 16.00 h
Myjava - Kroměříž sobota 16. 2. 2019 16.00 h
Hodonín - Myjava sobota 23. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Prostějov sobota 2. 3. 2019  
Myjava - Líšeň nedeľa 10. 3. 2019  


Starší žiaci U15

Zápas Dátum Čas
Hodonín - Myjava nedeľa 20. 1. 2019 9.00 h
Myjava - Staré Mesto nedeľa 27. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Častkovce nedeľa 3. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Rača nedeľa 10. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Púchov sobota 16. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Kysucké Nové Mesto sobota 23. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Trebatice nedeľa 3. 3. 2019 10.00 h


Mladší žiaci U13

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj (Hluk) nedeľa 13. 1. 2019 8.00 h
Hodonín - Myjava nedeľa 20. 1. 2019 10.45 h
Myjava - Staré Mesto nedeľa 27. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Častkovce nedeľa 3. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Rača nedeľa 10. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Púchov sobota 16. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Kysucké Nové Mesto sobota 23. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Trebatice nedeľa 3. 3. 2019 12.00 h

Ženy

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Trenčín sobota 19. 1. 2019  
Halový turnaj Myjava sobota 26. 1. 2019 8.00 h
Myjava - Slovácko nedeľa 3. 2. 2019 14.00 h
Halový turnaj Viedeň nedeľa 10. 2. 2019  
Astra Hungary - Myjava nedeľa 17. 2. 2019  
Myjava - Újpest FC nedeľa 24. 2. 2019 10.00 h
St. Pölten - Myjava sobota 2. 3. 2019 15.00 h
Myjava - Brno Heršpice nedeľa 10. 3. 2019 14.30 h
Myjava - Trenčín sobota 16. 3. 2019 14.00 h

Juniorky

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Myjava sobota 26. 1. 2019 8.00 h
Myjava - Slovácko sobota 9. 2. 2019 18.00 h
Astra Hungary - Myjava nedeľa 17. 2. 2019  
Myjava - Újpest FC nedeľa 24. 2. 2019 12.00 h
St. Pölten - Myjava sobota 2. 3. 2019 15.00 h
Myjava - Brno Líšeň nedeľa 10. 3. 2019 16.30 h

Žiačky

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Myjava nedeľa 20. 1. 2019  
Halový turnaj Myjava streda 26. 1. 2019  
Halový turnaj Viedeň nedeľa 10. 2. 2019  
Halový turnaj Trenčín nedeľa 17. 2. 2019  
Turnaj Trenčín nedeľa 10. 3. 2019 9.00 h
Myjava - Trenčín sobota 16. 3. 2019 16.00 h


 

autor textu: T. Marek
 
 
   
 
Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Šimonovany41013
Častkovce40012
J. Bohunice40012
Tr. Stankovce31110
Domaniža31010
Myjava3009
Hlohovec2107
Partizánske1316
Boleráz1205
10 Vrbové1114
11 Prečín1104
12 Bánovce1134
13 Lehota p. V.1013
14 Trebatice1033
15 Prievidza0212
16 Beluša0000
  VRPB
Častkovce52117
Šimonovany51216
Domaniža44016
Myjava42114
Tr. Stankovce42214
J. Bohunice41213
Partizánske33212
Boleráz24110
Hlohovec31210
10 Lehota p. V.2147
11 Trebatice2157
12 Vrbové1245
13 Prečín1154
14 Bánovce1164
15 Prievidza0242
16 Beluša0000
  VRPB
Partizánske2016
Domaniža1306
Myjava1215
Boleráz1215
Častkovce1215
Tr. Stankovce1114
Trebatice1124
Lehota p. V.1134
Šimonovany1023
10 Hlohovec1023
11 Vrbové0131
12 J. Bohunice0121
13 Beluša0000
14 Prievidza0030
15 Bánovce0030
16 Prečín0050