Spartak Myjava B: Myjava uspela v súboji o tretie miesto

6.liga ObFZ TN 2018/2019, 30.kolo (15. 6. 2019)

SPARTAK MYJAVA B - TJ SLOVAN ZAMAROVCE  8 : 1 (4 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Hodúl (77.Tomič), Sivák, Podmajerský, Čobrda - Drahoš, Šarudi, Viselka M., Oríšek, Strnátka (54.Viselka J.) - Zmeko (61.Gašparík, 67.Manák)

V poslednom zápase sezóny hraného za teplého počasia sme podali veľmi dobrý výkon. Súper v úvode hrozil vysokým napádaním. Postupom času sme sa s tým vyrovnali a v zápase sme dominovali. Podarilo sa nám streliť rýchly gól v 9. min. Strnátkom a keď sme si pomohli aj štandardnou situáciou (po rohu skóroval na zadnej tyči Čobrda), bolo rýchlo 2:0. Pokračovali sme v aktivite a do prestávky pridali góly Oríšek a Zmeko.

Vyhovovalo nám, že súper hral otvorenú partiu a tak sa bolo na čo pozerať aj po prestávke. V 54. min. skóroval Zmeko, v 58. min. Viselka J. , v 69. min. Manák. Súper strelil čestný úspech po štandardnej situácií - 7:1. Posledné slovo sme však mali my, minútu pred koncom po akcii Oríška skóroval Drahoš - 8:1. Škvrnou zápasu je zranenie Gašparíka. Dúfame, že sa dá čo najskôr do poriadku. Víťazstvom sme potvrdili tretie miesto v tabuľke, so sezónou môžeme byť spokojní.

Góly: 32., 54.Zmeko, 9.Strnátka, 21.Čobrda, 25.Oríšek, 58.Viselka J., 69.Manák, 89.Drahoš

autor textu: I. Pszota