Prípravné zápasy Spartaka Myjava

V rámci letnej prípravy na nový ročník II. ligy odohrali muži niekoľko prípravných zápasov...

VÝSLEDKY ODOHRATÝCH PRÍPRAVNÝCH STRETNUTÍ MUŽOV:

Považská Bystrica - Spartak Myjava2 : 1gól Myjavy: Černáček
Spartak Myjava - Sambola Brazília1 : 1gól Myjavy: Vido
Gbely - Spartak Myjava0 : 2góly Myjavy: Horeš (11m), Hesek
Plavecký Štvrtok - Spartak Myjava1 : 7góly Myjavy: Hesek (11m), Kosík, Oríšek, Sládek, Kumančík, Dirnbach, vlastný gól
    Do začiatku novej sezóny odohrajú Myjavci ešte nasledovné prípravné zápasy:
  • 20. 7. utorok: Břeclav - Spartak Myjava
  • 22. 7. o 18,00 hod.  v Myjave: Spartak Myjava - Quatar Army Team / 1.Liga /
  • 24. 7.  o 10,00 hod.: Skalica - Spartak Myjava
a 31.7.2010 o 17,00 hodine už prvý majstrovský zápas v rámci II.ligy: SPARTAK MYJAVA - NEMŠOVÁ

Hráči do 21 rokov: Spartak Myjava - Sambola Brazília 1:1

V utorok 13. 7. 2010 odohrali myjavskí muži prípravný zápas s exotickým súperom, výberom krajiny SAMBOLA BRAZÍLIA, ktorý je tri mesiace na sústredení v Rakúsku, v meste Ried a hrá veľa prípravných zápasov v Rakúsku, Nemecku, Česku i na Slovensku.
Tak aj vďaka managerovi tímu Thomasovi Zackovi sa odohralo prípravne stretnutie stýmito hráčmi do 21 rokov v Turej Lúke, kde prítomní diváci videli veľmi dobrý futbal za úmornej horúčavy. Typická brazílska "samba" s výbornou kopacou technikou, hravosťou a rýchlosťou učarila nejednému divákovi v hľadisku. Myjavci však aj napriek plnej prípravovej záťaži v ničom nezaostávali a tak to bol celkovo výborný futbal. Po úvodnom oťukávaní prvý vystrelil nebezpečne v 11. minúte Leonardo nad Solničkovu bránu. No v 16. minúte už hostia skórovali, keď stredom pekne prešiel Ivó a prehodil vybiehajúceho Solničku 0:1. Potom v 19. minúte Mihál pálil nad bránu brankára Fernanda, aby v 24. minúte André trafil domáce brvno. Potom pokusy Manáka, Zvereca i Mihála ostali nevyužité.
V druhom polčase sa nepresadili za hostí nebezpečný Ivó ani Clederson, za domácich Kováč. Keď v 73. minúte spálil šancu Leonardo, po peknej akcii z ľavej stravy a centri vyrovnal Vido na 1:1. V samom závere nepremenili šance ani Vido, ani Vinicius a Thiago Fiel a tak zápas skončil zaslúženou remízou.