Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Tipsport liga 2011 - výsledky

ilustračný obrázok Tipsport liga

Rozpis zápasov, výsledky, tabuľky a poradie tímov 14-teho ročníka zimného futbalového turnaja Tipsport liga 2011...

 

SKUPINA A

 A SKUPINA (Praha): 1. FK Příbram, FK Baumit Jablonec, FK Viktoria Žižkov, SK Dynamo České Budějovice, Bohemians 1905

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Příbram - Jablonec1 : 419. 1.Jablonec - Žižkov1 : 2
9. 1.Žižkov - Příbram1 : 222. 1.Žižkov - Budějovice2 : 2
15. 1.Bohemians - Žižkov1 : 022. 1.Jablonec - Bohemians3 : 2
15. 1.Budějovice - Jablonec0 : 423. 1.Příbram - Bohemians0 : 1
16. 1.Bohemians - Budějovice1 : 126. 1.Budějovice - Příbram2 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Baumit Jablonec
3
0
1
12 : 5
9
2. Bohemians 1905
2
1
1
5 : 4
7
3. SK Dynamo Č. Budějovice
1
2
1
5 : 7
5
4. FK Viktoria Žižkov
1
1
2
5 : 6
4
5. 1. FK Příbram
1
0
3
3 : 8
3

SKUPINA B

 B SKUPINA (Děčín): FK Teplice, SK Slovan Varnsdorf, FC Slovan Liberec, FK Ústí nad Labem,
SK Kladno

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Teplice - Varnsdorf2 : 319. 1.Teplice - Kladno4 : 0
11. 1.Liberec - Ústí n.Labem1 : 219. 1.Varnsdorf - Ústí n/Labem0 : 3
15. 1.Kladno - Liberec1 : 422. 1.Ústí n.Labem - Kladno3 : 1
15. 1.Ústí n.Labem - Teplice3 : 422. 1.Liberec - Teplice2 : 2
16. 1.Kladno - Varnsdorf2 : 125. 1.Varnsdorf - Liberec0 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Ústí nad Labem
3
0
1
11 : 6
9
2. FC Slovan Liberec
2
1
1
10 : 5
7
3. FK Teplice
2
1
1
12 : 8
7
4. SK Slovan Varnsdorf
1
0
3
4 : 10
3
5. SK Kladno
1
0
3
4 : 12
3

SKUPINA C

 C SKUPINA (Brno): 1. SC Znojmo, FC Vysočina Jihlava, MFK Dubnica nad Váhom, FC Zbrojovka Brno,
SK Sigma Olomouc

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Olomouc - Brno3 : 215. 1.Jihlava - Dubnica2 : 2
8. 1.Dubnica - Olomouc2 : 419. 1.Jihlava - Olomouc0 : 0
8. 1.Dubnica - Brno1 : 322. 1.Olomouc - Znojmo4 : 1
8. 1.Znojmo - Jihlava 2 : 322. 1.Brno - Jihlava2 : 0
15. 1.Znojmo - Dubnica4 : 122. 1.Brno - Znojmo0 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. SK Sigma Olomouc
3
1
0
11 : 5
10
2. FC Zbrojovka Brno
2
1
1
7 : 4
7
3. FC Vysočina Jihlava
1
2
1
5 : 6
5
4. 1. SC Znojmo
1
1
2
7 : 8
4
5. MFK Dubnica nad Váhom
0
1
3
6 : 13
1

SKUPINA D

 D SKUPINA (Myjava): TJ Spartak Myjava, FC Tescoma Zlín, FC Spartak Trnava,
FC ViOn Zlaté Moravce

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Zlín - Trnava0 : 115. 1.Zl. Moravce - Zlín2 : 0
9. 1.Zl. Moravce - Myjava0 : 122. 1.Myjava - Zlín3 : 5
15. 1.Myjava - Trnava1 : 122. 1.Trnava - Zl. Moravce2 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FC ViOn Zlaté Moravce
2
0
1
5 : 3
6
2. FC Spartak Trnava
1
1
1
4 : 4
4
3. TJ Spartak Myjava
1
1
1
5 : 6
4
4. FC Tescoma Zlín
1
0
2
5 : 6
3

FC ViOn Zlaté Moravce odohrá s víťazom skupiny "E" MŠK Žilina barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SKUPINA E

 E SKUPINA (Žilina): MŠK Žilina, AS Trenčín, MFK Tatran AOS Liptovský Mikuláš,
FK Fotbal Třinec

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Třinec - L. Mikuláš2 : 015. 1.Trenčín - L. Mikuláš0 : 0
8. 1.Trenčín - Žilina 0 : 118. 1.L. Mikukáš - Žilina1 : 3
15. 1.Žilina - Třinec 4 : 022. 1.Třinec - Trenčín0 : 4

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. MŠK Žilina
3
0
0
8 : 1
9
2. AS Trenčín
1
1
1
4 : 1
4
3. FK Fotbal Třinec
1
0
2
2 : 8
3
4. MFK Tatran AOS L. Mikuláš
0
1
2
1 : 5
1

MŠK Žilina odohrá s víťazom skupiny "D" FC ViOn Zlaté Moravce barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SEMIFINÁLE

BARÁŽ O POSTUP DO SEMIFINÁLE (víťazi skupín "D" a "E"):

26. 1. 2011 o 16:00     MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce     1:2

SEMIFINÁLE:

29. 1. 2011 o 10:30     FK Baumit Jablonec - FC ViOn Zlaté Moravce     2:3
29. 1. 2011 o 13:30     FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc     0:2

FINÁLE

FINÁLE TIPSPORT LIGY 2011:

30. 1. 2011 o 13:30     FC ViOn Zlaté Moravce - SK Sigma Olomouc    1:3

 

 
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice51116
Marcelová51016
Myjava50115
V. Ludince40112
Šaľa32111
Gabčíkovo31110
Crystal31210
Nitra B3029
N. Zámky2319
10 Nové Mesto2228
11 Pov. Bystrica2127
12 Trnava B2036
13 Beluša1114
14 Galanta1124
15 Kalná1144
16 Zl. Moravce1114
  VRPB
Myjava90227
Pov. Bystrica63221
Gabčíkovo62320
Crystal62320
Malženice61319
Marcelová61419
Šaľa43415
Nitra B42414
V. Ludince41613
10 Beluša33312
11 Nové Mesto33512
12 Trnava B32611
13 Zl. Moravce31510
14 Galanta2359
15 N. Zámky2359
16 Kalná1285
  VRPB
Pov. Bystrica42014
Myjava40112
Gabčíkovo31210
Crystal31110
Beluša2228
Zl. Moravce2046
Nitra B1225
Galanta1235
Trnava B1235
10 Šaľa1134
11 Nové Mesto1134
12 Malženice1023
13 Marcelová1043
14 V. Ludince0151
15 Kalná0141
16 N. Zámky0040