Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish
Daršekové poukazy na futbalovysen.sk

Tipsport liga 2011 - výsledky

ilustračný obrázok Tipsport liga

Rozpis zápasov, výsledky, tabuľky a poradie tímov 14-teho ročníka zimného futbalového turnaja Tipsport liga 2011...

 

SKUPINA A

 A SKUPINA (Praha): 1. FK Příbram, FK Baumit Jablonec, FK Viktoria Žižkov, SK Dynamo České Budějovice, Bohemians 1905

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Příbram - Jablonec1 : 419. 1.Jablonec - Žižkov1 : 2
9. 1.Žižkov - Příbram1 : 222. 1.Žižkov - Budějovice2 : 2
15. 1.Bohemians - Žižkov1 : 022. 1.Jablonec - Bohemians3 : 2
15. 1.Budějovice - Jablonec0 : 423. 1.Příbram - Bohemians0 : 1
16. 1.Bohemians - Budějovice1 : 126. 1.Budějovice - Příbram2 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Baumit Jablonec
3
0
1
12 : 5
9
2. Bohemians 1905
2
1
1
5 : 4
7
3. SK Dynamo Č. Budějovice
1
2
1
5 : 7
5
4. FK Viktoria Žižkov
1
1
2
5 : 6
4
5. 1. FK Příbram
1
0
3
3 : 8
3

SKUPINA B

 B SKUPINA (Děčín): FK Teplice, SK Slovan Varnsdorf, FC Slovan Liberec, FK Ústí nad Labem,
SK Kladno

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Teplice - Varnsdorf2 : 319. 1.Teplice - Kladno4 : 0
11. 1.Liberec - Ústí n.Labem1 : 219. 1.Varnsdorf - Ústí n/Labem0 : 3
15. 1.Kladno - Liberec1 : 422. 1.Ústí n.Labem - Kladno3 : 1
15. 1.Ústí n.Labem - Teplice3 : 422. 1.Liberec - Teplice2 : 2
16. 1.Kladno - Varnsdorf2 : 125. 1.Varnsdorf - Liberec0 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Ústí nad Labem
3
0
1
11 : 6
9
2. FC Slovan Liberec
2
1
1
10 : 5
7
3. FK Teplice
2
1
1
12 : 8
7
4. SK Slovan Varnsdorf
1
0
3
4 : 10
3
5. SK Kladno
1
0
3
4 : 12
3

SKUPINA C

 C SKUPINA (Brno): 1. SC Znojmo, FC Vysočina Jihlava, MFK Dubnica nad Váhom, FC Zbrojovka Brno,
SK Sigma Olomouc

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Olomouc - Brno3 : 215. 1.Jihlava - Dubnica2 : 2
8. 1.Dubnica - Olomouc2 : 419. 1.Jihlava - Olomouc0 : 0
8. 1.Dubnica - Brno1 : 322. 1.Olomouc - Znojmo4 : 1
8. 1.Znojmo - Jihlava 2 : 322. 1.Brno - Jihlava2 : 0
15. 1.Znojmo - Dubnica4 : 122. 1.Brno - Znojmo0 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. SK Sigma Olomouc
3
1
0
11 : 5
10
2. FC Zbrojovka Brno
2
1
1
7 : 4
7
3. FC Vysočina Jihlava
1
2
1
5 : 6
5
4. 1. SC Znojmo
1
1
2
7 : 8
4
5. MFK Dubnica nad Váhom
0
1
3
6 : 13
1

SKUPINA D

 D SKUPINA (Myjava): TJ Spartak Myjava, FC Tescoma Zlín, FC Spartak Trnava,
FC ViOn Zlaté Moravce

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Zlín - Trnava0 : 115. 1.Zl. Moravce - Zlín2 : 0
9. 1.Zl. Moravce - Myjava0 : 122. 1.Myjava - Zlín3 : 5
15. 1.Myjava - Trnava1 : 122. 1.Trnava - Zl. Moravce2 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FC ViOn Zlaté Moravce
2
0
1
5 : 3
6
2. FC Spartak Trnava
1
1
1
4 : 4
4
3. TJ Spartak Myjava
1
1
1
5 : 6
4
4. FC Tescoma Zlín
1
0
2
5 : 6
3

FC ViOn Zlaté Moravce odohrá s víťazom skupiny "E" MŠK Žilina barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SKUPINA E

 E SKUPINA (Žilina): MŠK Žilina, AS Trenčín, MFK Tatran AOS Liptovský Mikuláš,
FK Fotbal Třinec

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Třinec - L. Mikuláš2 : 015. 1.Trenčín - L. Mikuláš0 : 0
8. 1.Trenčín - Žilina 0 : 118. 1.L. Mikukáš - Žilina1 : 3
15. 1.Žilina - Třinec 4 : 022. 1.Třinec - Trenčín0 : 4

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. MŠK Žilina
3
0
0
8 : 1
9
2. AS Trenčín
1
1
1
4 : 1
4
3. FK Fotbal Třinec
1
0
2
2 : 8
3
4. MFK Tatran AOS L. Mikuláš
0
1
2
1 : 5
1

MŠK Žilina odohrá s víťazom skupiny "D" FC ViOn Zlaté Moravce barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SEMIFINÁLE

BARÁŽ O POSTUP DO SEMIFINÁLE (víťazi skupín "D" a "E"):

26. 1. 2011 o 16:00     MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce     1:2

SEMIFINÁLE:

29. 1. 2011 o 10:30     FK Baumit Jablonec - FC ViOn Zlaté Moravce     2:3
29. 1. 2011 o 13:30     FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc     0:2

FINÁLE

FINÁLE TIPSPORT LIGY 2011:

30. 1. 2011 o 13:30     FC ViOn Zlaté Moravce - SK Sigma Olomouc    1:3

 

 
   
 

Posledné video

Myjava začala prípravu
na jarnú časť sezóny 2017/2018

Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Šimonovany80024
Malženice70121
Myjava52017
Boleráz52117
Častkovce51116
Tr. Stankovce51216
Hlohovec50215
Domaniža50315
Partizánske42114
10 J. Bohunice33112
11 Prečín32211
12 Vrbové31310
13 V. Kostoľany31410
14 N. Dubnica2238
15 Holíč2066
16 Tr. Teplice0080
  VRPB
Malženice122138
Šimonovany121237
Častkovce102332
Myjava84328
Boleráz83427
Partizánske73524
J. Bohunice63621
Hlohovec63621
Prečín62720
10 Tr. Stankovce61819
11 Vrbové54619
12 N. Dubnica53718
13 Domaniža51916
14 V. Kostoľany42914
15 Holíč30129
16 Tr. Teplice00150
  VRPB
Malženice52017
Častkovce51216
Šimonovany41213
Myjava32311
Boleráz31310
Partizánske31410
N. Dubnica31410
J. Bohunice3059
Vrbové2339
10 Prečín3059
11 Hlohovec1346
12 V. Kostoľany1154
13 Tr. Stankovce1063
14 Holíč1063
15 Domaniža0161
16 Tr. Teplice0070