Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Tipsport liga 2011 - výsledky

ilustračný obrázok Tipsport liga

Rozpis zápasov, výsledky, tabuľky a poradie tímov 14-teho ročníka zimného futbalového turnaja Tipsport liga 2011...

 

SKUPINA A

 A SKUPINA (Praha): 1. FK Příbram, FK Baumit Jablonec, FK Viktoria Žižkov, SK Dynamo České Budějovice, Bohemians 1905

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Příbram - Jablonec1 : 419. 1.Jablonec - Žižkov1 : 2
9. 1.Žižkov - Příbram1 : 222. 1.Žižkov - Budějovice2 : 2
15. 1.Bohemians - Žižkov1 : 022. 1.Jablonec - Bohemians3 : 2
15. 1.Budějovice - Jablonec0 : 423. 1.Příbram - Bohemians0 : 1
16. 1.Bohemians - Budějovice1 : 126. 1.Budějovice - Příbram2 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Baumit Jablonec
3
0
1
12 : 5
9
2. Bohemians 1905
2
1
1
5 : 4
7
3. SK Dynamo Č. Budějovice
1
2
1
5 : 7
5
4. FK Viktoria Žižkov
1
1
2
5 : 6
4
5. 1. FK Příbram
1
0
3
3 : 8
3

SKUPINA B

 B SKUPINA (Děčín): FK Teplice, SK Slovan Varnsdorf, FC Slovan Liberec, FK Ústí nad Labem,
SK Kladno

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Teplice - Varnsdorf2 : 319. 1.Teplice - Kladno4 : 0
11. 1.Liberec - Ústí n.Labem1 : 219. 1.Varnsdorf - Ústí n/Labem0 : 3
15. 1.Kladno - Liberec1 : 422. 1.Ústí n.Labem - Kladno3 : 1
15. 1.Ústí n.Labem - Teplice3 : 422. 1.Liberec - Teplice2 : 2
16. 1.Kladno - Varnsdorf2 : 125. 1.Varnsdorf - Liberec0 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Ústí nad Labem
3
0
1
11 : 6
9
2. FC Slovan Liberec
2
1
1
10 : 5
7
3. FK Teplice
2
1
1
12 : 8
7
4. SK Slovan Varnsdorf
1
0
3
4 : 10
3
5. SK Kladno
1
0
3
4 : 12
3

SKUPINA C

 C SKUPINA (Brno): 1. SC Znojmo, FC Vysočina Jihlava, MFK Dubnica nad Váhom, FC Zbrojovka Brno,
SK Sigma Olomouc

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Olomouc - Brno3 : 215. 1.Jihlava - Dubnica2 : 2
8. 1.Dubnica - Olomouc2 : 419. 1.Jihlava - Olomouc0 : 0
8. 1.Dubnica - Brno1 : 322. 1.Olomouc - Znojmo4 : 1
8. 1.Znojmo - Jihlava 2 : 322. 1.Brno - Jihlava2 : 0
15. 1.Znojmo - Dubnica4 : 122. 1.Brno - Znojmo0 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. SK Sigma Olomouc
3
1
0
11 : 5
10
2. FC Zbrojovka Brno
2
1
1
7 : 4
7
3. FC Vysočina Jihlava
1
2
1
5 : 6
5
4. 1. SC Znojmo
1
1
2
7 : 8
4
5. MFK Dubnica nad Váhom
0
1
3
6 : 13
1

SKUPINA D

 D SKUPINA (Myjava): TJ Spartak Myjava, FC Tescoma Zlín, FC Spartak Trnava,
FC ViOn Zlaté Moravce

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Zlín - Trnava0 : 115. 1.Zl. Moravce - Zlín2 : 0
9. 1.Zl. Moravce - Myjava0 : 122. 1.Myjava - Zlín3 : 5
15. 1.Myjava - Trnava1 : 122. 1.Trnava - Zl. Moravce2 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FC ViOn Zlaté Moravce
2
0
1
5 : 3
6
2. FC Spartak Trnava
1
1
1
4 : 4
4
3. TJ Spartak Myjava
1
1
1
5 : 6
4
4. FC Tescoma Zlín
1
0
2
5 : 6
3

FC ViOn Zlaté Moravce odohrá s víťazom skupiny "E" MŠK Žilina barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SKUPINA E

 E SKUPINA (Žilina): MŠK Žilina, AS Trenčín, MFK Tatran AOS Liptovský Mikuláš,
FK Fotbal Třinec

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Třinec - L. Mikuláš2 : 015. 1.Trenčín - L. Mikuláš0 : 0
8. 1.Trenčín - Žilina 0 : 118. 1.L. Mikukáš - Žilina1 : 3
15. 1.Žilina - Třinec 4 : 022. 1.Třinec - Trenčín0 : 4

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. MŠK Žilina
3
0
0
8 : 1
9
2. AS Trenčín
1
1
1
4 : 1
4
3. FK Fotbal Třinec
1
0
2
2 : 8
3
4. MFK Tatran AOS L. Mikuláš
0
1
2
1 : 5
1

MŠK Žilina odohrá s víťazom skupiny "D" FC ViOn Zlaté Moravce barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SEMIFINÁLE

BARÁŽ O POSTUP DO SEMIFINÁLE (víťazi skupín "D" a "E"):

26. 1. 2011 o 16:00     MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce     1:2

SEMIFINÁLE:

29. 1. 2011 o 10:30     FK Baumit Jablonec - FC ViOn Zlaté Moravce     2:3
29. 1. 2011 o 13:30     FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc     0:2

FINÁLE

FINÁLE TIPSPORT LIGY 2011:

30. 1. 2011 o 13:30     FC ViOn Zlaté Moravce - SK Sigma Olomouc    1:3

 

 
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice3009
Šaľa2006
Myjava2006
Crystal1104
Marcelová1104
V. Ludince1003
Gabčíkovo1003
Nitra B1003
Zl. Moravce1003
Pov. Bystrica1003
11 N. Zámky0202
12 Nové Mesto0101
13 Kalná0111
14 Galanta0010
Trnava B0010
16 Beluša0010
  VRPB
Malženice3009
Myjava3009
Crystal2107
Šaľa2016
Zl. Moravce2016
Pov. Bystrica1205
Gabčíkovo1114
Nitra B1114
Marcelová1114
10 V. Ludince1023
11 Beluša1023
12 Kalná0212
13 N. Zámky0212
14 Nové Mesto0121
15 Trnava B0121
16 Galanta0030
  VRPB
Crystal1003
Myjava1003
Beluša1013
Zl. Moravce1013
Pov. Bystrica0202
Kalná0101
Nitra B0111
Gabčíkovo0111
Trnava B0111
10 Malženice0000
11 Marcelová0010
Šaľa0010
13 Nové Mesto0020
14 Galanta0020
V. Ludince0020
16 N. Zámky0010