21. kolo - II. liga muži: Myjave sa v Bohuniciach darilo

21. kolo (17. 4. 2011) :
ŠK JASLOVSKÉ BOHUNICE - TJ SPARTAK MYJAVA 1:6 (1:2)

Solnička, Dirnbach (Kvasnica), Bruško, Černáček, Kitta, Zverec, Dian, Jančovič (Kročian), Sládek (Oríšek), Kosík, Ulrich.

Tréner Hudec v tomto zápase nemohol počítať so zranenými Strakom, Šarudim a Kumnačíkom. Keď k nim v týždni pribudol chorý Juhász, dostali príležitosť ďalší hráči, ktorí sa jej chopili veľmi dobre.

Zápas sa pre Myjavu nevyvíjal ideálne, nakoľko sa domáci hráči už v 12. minúte dostali do vedenia po góle Pavlíka. 1:0. Na šťastie na vyrovnanie hostia nečakali dlho. V 16. minúte sa na šestnástke dostal k lopte Sládek a presnou strelou prekonal domáceho brankára Horného. 1:1. V ďalšom priebehu technickejší a futbalovo vyspelejší hostia ovládli hru, čoho výsledkom bol gól v 30. minúte, ktorý dal Ulrich. 1:2. Pochváliť však za peknú akciu treba aj spoluhráčov na čele s Kosíkom, ktorý presne Ulrichovi nacentroval a ten skóroval do voľnej časti domácej brány. Do skončenia polčasu prišli ešte niektoré pekné akcie hostí, ale bez gólového zakončenia. Aj domáci hráči mali do polčasu aspoň náznaky futbalových akcií a vládali aj kondične.
Po polčase však už hostia definitívne ovládli hru, čoho výsledkom bol gól Kosíka v 58. minúte na 1:3. Keď v 65. minúte Michal Dian pridal po peknej akcii hlavou štvrtý gól Myjavy, bolo definitívne rozhodnuté. 1:4. Záver už jednoznačne patril hosťom, s čím sa domáci hráči zmierili. V 73. minúte agilný Kosík pridal ďalší myjavský gól na 1:5, a keďže už bolo zrejmé, že hostia si odvezú všetky body, zápas sa zo strany domácich len dohrával. V 90. minúte ešte uzavrel vysoké skóre Ulrich na 1:6 a tak vysokým víťazstvom Myjavci potvrdili dobrú hernú formu a splnili svoj cieľ zisku troch bodov z Bohuníc.