Tu nájdete rozpis a výsledky prípravných stretnutí.

Prípravné stretnutia mužov sú naplánované nasledovne:

29. 06. 2011 o 15:001. FC Slovácko - Myjava4:0 (3:0)Hroznová Lhota
02. 07. 2011 o 11:00Nitra "B" - Myjava0:4 (0:3)Nitra
05. 07. 2011 o 17:00Myjava - Slovan BA juniori3:2 (2:1)Turá Lúka
06. 07. 2011 o 17:00Nemšová - Myjava1:2 (1:1) Nemšová
09. 07. 2011 o 11:00Břeclav - Myjava0:1 (0:0) Břeclav
11. 07. 2011 o 17:00FCM Tirgu Mures - Myjava1:0 (0:0)Rakúsko, Sieghartskirchen
13. 07. 2011 o 17:00FC Petrolul Ploiesti - Myjava2:1 Rakúsko, Neulengbach
16. 07. 2011 o 11:00Myjava - Moravany1:2 (1:1)Turá Lúka

TJ Spartak Myjava – FC Tirgu Mures 0:1
V prípravnom zápase v rakúskom Sieghartskirchene sa myjavský Spartak stretol v pondelok 11. 7. 2011 s rumunským prvoligistom FC Tirgu Mures.
Súper potvrdil prognózy o balkánskom futbale a bol veľmi dobrý v držaní lopty. Myjava mala problém loptu získať, ale na druhej strane súpera taktickým vykrývaním nepustila do blízkosti svojej brány. Spartak hrozil brejkmi, ale v koncovke bol nepresný. Naši hráči si vypracovali sériu rohových kopov, ale nepodarilo sa im skórovať. Druhý polčas už mali Myjavčania častejšie loptu vo svojej moci a kombinačnou hrou sa snažili o strelenie gólu. Bol to remízový zápas, no 10 minút pred koncom si nešťastne strelil vlastný gól Mišura. Škoda, lebo remíza s ťažkým súperom by bola dobrá.
Myjava nastúpila na zápas v zostave Solnička - Kvasnica, Častulín, Černáček, Duga - Neoveský, Dian, T. Bruško – Sládek, Straka, Maňák. Postupne striedali Mareček, L. Bruško, Kitta, Kováč, Chaláni, Ulrich, Mišura.

L. Hudec, tréner Spartaka Myjava

TJ Spartak Myjava – FC Petroleul Ploiesti 1:2
V druhom prípravnom zápase v Rakúsku s rumunským mužstvom FC Petroleul Ploiesti nastúpila Myjava v zostave: Solnička – Chalány, Častulín, Černáček, Kitta – Neoveský, Dian, T. Bruško – Sabo, Kosík, Sládek.
Spartak začal dobre kombinovať, nepustil súpera tak často k lopte ako v prvom zápase s rumunským prvoligistom. Hráči ale robili veľa technických chýb, ľahké straty lôpt im uberali sily, nakoľko super bol veľmi rýchly po stranách. Myjava išla do vedenia po góle z priameho kopu, keď Dian krásne prehodil múr. Súper neskoršie vyrovnal – po centri z pravej strany hlavičkoval voľný hráč do našej brány. Po prestriedaní už hra stratila na tempe a presnosti, prejavilo sa aj cestovanie počas dvoch dní, tréningy v Šamoríne a vysoká teplota, na ktorú sú asi Rumuni zvyknutejší. Dvanásť minút pred koncom súper z problematickej penalty vsietil druhý gól a zvíťazil 2:1. Bol to výborný test, hrať s prvoligovými mužstvami z Rumunska. Je to iná hra – technická, rýchla, videli sme, akým smerom sa musíme uberať a že v prvom rade musíme popracovať na dynamickej technike.
V druhom polčase ešte nastúpili: Kováč, L. Bruško, Kvasnica, Straka, Ulrich, Mareček, Mišura, Manák. Do hry nezasiahol Miro Duga pre svalové problémy.