Prípravný zápas mužov: Myjava - Slovan BA jun. 6 : 0

ZIMNÁ PRÍPRAVA 2011/2012 :
TJ SPARTAK MYJAVA - ŠK SLOVAN BRATISLAVA jun. 6:0 (4:0)

Solnička (45' Mareček), Chalány (76' Kosík), Černáček, Duga (45' Horeš), Ďuriš (45' Onder), Sabo, Bruško L., Bruško T. (71' Žák), Sládek, Ulrich (45' Straka), Kosík (71' Jorík).

Ďalšie prípravné stretnutie odohrali muži Myjavy v stredu 1. 2. 2012 na svojej vyhrievanej umelej tráve za silného mrazu a od začiatku proti mladým hráčom z juniorky Slovana pod vedením trénera Samuela Slováka predviedli veľmi dobrý kombinačný futbal.

Prvý gól padol v 16. minúte z kopačky Petra Sládka, druhý v 22. minúte strelil Pavol Kosík a v 28. minúte pridal doklepnutím do prázdnej brány Peter Ďuriš na 3:0. A tak bolo za pol hodiny rozhodnuté, keď na všetky tri góly prihrával Ľubo Ulrich. Hostia sa stiahli viac do obrany a tak štvrtý gól padol v 34. minúte z pokutového kopu, ktorý premenil Peter Sládek. 4:0.
Do druhého polčasu prestriedali obaja tréneri, keď na domácej strane prišli hneď na začiatku druhého polčasu štyria čerství hráči. Kvalitná kombinačná hra domácich pokračovala a v 59. minúte po kolmom vysunutí sa na šestnástke pekne kľučkou uvoľnil Pavol Straka a strelou po zemi k žrdi pridal piaty gól. 5:0. Posledný gól padol v samom závere, keď v 88. minúte sa dorážkou z blízka opäť po peknej kombinačnej akcii presadil aj dorastenec Matúš Jorík. 6:0.

Myjavci tak zaslúžene vysoko zvíťazili a skrehnutí prítomní diváci (asi 165 divákov) odchádzali domov spokojní s peknou kombinačnou hrou i vysokou domácou výhrou.

Ďalší zápas na domácom ihrisku odohrá Spartak Myjava v sobotu 4. 2. 2012 o 11.00 h so Šamorínom.

Diváci: 165
Góly: MYJAVA - 16' Peter Sládek, 22' Pavol Kosík, 28' Peter Ďuriš, 34' Peter Sládek (pok. kop), 59' Pavol Straka, 88' Matúš Jorík