Prípravný zápas mužov: Myjava - Trnava "B" 1 : 1

ZIMNÁ PRÍPRAVA 2011/2012 :
TJ SPARTAK MYJAVA - FC SPARTAK TRNAVA "B" 1:1 (0:0)

Solnička, Duga, Častulín, Černáček, Chalány, Sládek, Bruško T. (Dian), Petráš, Ďuriš (Sabo), Straka (Jorík), Ulrich (Kvasnica).

Namiesto prvého zápasu jarnej časti, ktorú SFZ presunul na prvú aprílovú stredu, si Myjavci pozvali na prípravný zápas rezervu Trnavy. Hostia nabudení "akčným" koučovaním trénera Zelenského hrali na doraz, hoci išlo len o prípravný zápas. Už v 9. minúte si to odniesol Tomáš Bruško, ktorého v súboji trafil lakťom do hlavy Džibi Ba a Bruško zo zápasu odstúpil. Aj niektoré ďalšie zákroky hostí boli na hranici prísnejšieho trestu, čo ale rozhodca Vachula netrestal. Tak sa prvý polčas niesol v znamení väčšej územnej prevahy domácich, ale gólovo sa nepresadilo ani jedno mužstvo.

V úvode druhého polčasu v 49. minúte stredom vnikol do šestnástky Zvolenský a prekonal Solničku. 0:1. Potom zabrali výraznejšie domáci hráči, čo vyvrcholilo v 72. minúte kopaním pokutového kopu. Tento však Sládek nepremenil a ani jasná dorážka Diana neskončila gólom. Vyrovnanie prišlo v 74. minúte, keď sa z priameho kopu presne do opačného horného rohu trafil Mišo Dian. 1:1. V samom závere po prieniku Joríka mal ešte jednu čistú šancu Dian, ale z 10 metrov sám v strede šestnástky trafil len do rúk brankára Slovenčiaka. A tak bez chorého Kosíka a Neoveského generálka na II. ligu skončila remízou. V sobotu 10. 3. 2012 od 14.30 h sa na myjavskom štadióne odohrá zápas druhej ligy medzi domácimi hráčmi Myjavy a Ružomberkom "B".

Góly: MYJAVA - 74' Michal Dian; TRNAVA - 49' Zvolenský