23. kolo - II. liga muži: Tretia remíza Spartaka v rade

23. kolo (31. 3. 2012) :
MŠK RIMAVSKÁ SOBOTA - TJ SPARTAK MYJAVA 1:1 (0:0)

Solnička, Kvasnica (Chalány), Častulín, Štrba, Sabo, Sládek, Bruško T., Dian, Ďuriš, Petráš, Ulrich (Kosík).

Na strane hostí z Myjavy tréner Hudec nemohol počítať do zostavy s chorým kapitánom Černáčkom, zranenými Dugom i Neoveským a vykartičkovaným Strakom.

V prvom polčase to bol vyrovnaný zápas, bližšie ku gólu boli domáci hráči. Strelu Pribulu však v 33. min výborne zmaril brankár Myjavy, Solnička. Druhý polčas priniesol živší futbal. Najskôr minul domácu svätyňu Sládek, na druhej strane zlyhal v čistej šanci Ďurica. Líder z Myjavy išiel do vedenia v 69. min, keď sa presadil po zaváhaní domáceho brankára Kosík. 0:1. Potom mal svoju druhú tutovku v zápase Sládek, opäť však nedal. Mohlo byť rozhodnuté, ale nebolo. Domáci gemerčania, ktorí boli v druhom polčase nebezpečnejším tímom, sa odmeny za svoju snahu dočkali v nadstavenom čase. Kopali sériu troch rohových kopov a po treťom rohovom kope Ďuricu prestrelil Migaľa z hranice šestnástky všetko, čo mu stálo v ceste. 1:1.

Remíza z pohľadu očitých myjavských divákov bola spravodlivá, keď domáci majú kvalitné mužstvo a mohlo byť tak 0:2, ako aj 2:0. Nakoniec je 1:1 spravodlivých pre oba tímy.

Rozhodovali: Kružliak - Benko, Vindiš