Prípravný zápas mužov: Myjava - PFK Piešťany 2 : 3

ZIMNÁ PRÍPRAVA 2012/2013 :
SPARTAK MYJAVA - PFK PIEŠŤANY 2:3 (0:2)

Szekely, Vavák, Kumančík, Ďuriš, Častulín, Černáček, Keresteš, Ujlaky, Hladík, Šulek, Daniel. Striedali: Bruško, Mrva, Kukoľ, Siva, Marček, Jurica.

V prvom utorkovom dvojzápase týždňa (druhý sa hral v stredu) nastúpili do prvého polčasu hráči, ktorí sú v Myjave na skúške a hrali spolu po prvý krát. Hostia išli do vedenia už v 5. minúte po individuálnej chybe jedného z nových hráčov, keď sa cez neho presadil Ulrich. 0:1. V závere polčasu v 44. minúte po centri z ľavej strany skóroval Morong. 0:2.
Po prestriedaní v druhom polčase sa Myjavci výrazne zlepšili, ale prišla druhá individuálna chyba, keď mladý stopér prihral slabou prihrávkou svojmu brankárovi presne na nohu Valachovičovi, ktorý už nemal problém skórovať. 0:3. Myjavci potom zvýšili obrátky a prišli aj šance. V 63. minúte znížil Kukoľ po peknom uvoľnení sa v šestnástke. 1:3. Potom nepremenili svoje šance Daniel. Šulek ani Siva. Druhý domáci gól dal z penalty Ďuriš v 83. minúte. 2:3. V samom závere mali ešte Myjavci dve šance, keď tá Danielova volala po góle, ale skóre sa už nezmenilo.

Góly Myjavy: 63' Kukoľ, 83' Ďuriš (pokutový kop)