Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Rozpis jarných zápasov mužov Spartaka Myjava v sezóne 2012/2013

ilustračný obrázok

Prinášame Vám rozpis zápasov Spartaka Myjava v Corgoň lige 2012/2013 - jarná časť.

 

Rozpis zápasov Spartaka Myjava v Corgoň lige 2012/2013 – jarná časť:

KOLO: ZÁPAS: TERMÍN:
20. kolo AS Trenčín - Spartak Myjava Sobota 2. 3. 2013, 14.30 h
21. kolo MFK Košice - Spartak Myjava Sobota 9. 3. 2013, 14.30 h
22. kolo Spartak Myjava - MFK Ružomberok Sobota 16. 3. 2013, 14.30 h
23. kolo MŠK Žilina - Spartak Myjava Sobota 30. 3. 2013, 14.30 h
24. kolo Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce Utorok 2. 4. 2013, 16.00 h
25. kolo Spartak Trnava - Spartak Myjava Sobota 6. 4. 2013, 14.30 h
26. kolo Spartak Myjava - FC Nitra Sobota 13. 4. 2013, 14.30 h (ak bude hotové umelé osvetlenie, tak hrací čas bude o 18.30 h)
27. kolo Slovan Bratislava - Spartak Myjava Sobota 20. 4. 2013, 17.30 h
28. kolo Spartak Myjava - Dukla Banská Bystrica Sobota 27. 4. 2013, 19.30 h
29. kolo FK Senica - Spartak Myjava Sobota 4. 5. 2013, 17.30 h
30. kolo Spartak Myjava - Tatran Prešov Sobota 11. 5. 2013, 19.30 h
31. kolo Spartak Myjava - AS Trenčín Sobota 18. 5. 2013, 17.30 h
32. kolo Spartak Myjava - MFK Košice Streda 22. 5. 2013, 17.30 h
33. kolo MFK Ružomberok - Spartak Myjava Nedeľa 26. 5. 2013, 17.30 h

 

Tento rozpis je platný ku dňu 2. 3. 2013 a nebude ďalej aktualizovaný. Aktualizovaný rozpis zápasov A-tímu aj s výsledkami nájdete tu: Rozpis zápasov.

 
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice3009
Šaľa2006
Myjava2006
Crystal1104
Marcelová1104
V. Ludince1003
Gabčíkovo1003
Nitra B1003
Zl. Moravce1003
Pov. Bystrica1003
11 N. Zámky0202
12 Nové Mesto0101
13 Kalná0111
14 Galanta0010
Trnava B0010
16 Beluša0010
  VRPB
Malženice3009
Myjava3009
Crystal2107
Šaľa2016
Zl. Moravce2016
Pov. Bystrica1205
Gabčíkovo1114
Nitra B1114
Marcelová1114
10 V. Ludince1023
11 Beluša1023
12 Kalná0212
13 N. Zámky0212
14 Nové Mesto0121
15 Trnava B0121
16 Galanta0030
  VRPB
Crystal1003
Myjava1003
Beluša1013
Zl. Moravce1013
Pov. Bystrica0202
Kalná0101
Nitra B0111
Gabčíkovo0111
Trnava B0111
10 Malženice0000
11 Marcelová0010
Šaľa0010
13 Nové Mesto0020
14 Galanta0020
V. Ludince0020
16 N. Zámky0010