Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Letná príprava Spartaka Myjava

Po skončení jubilejného 20. ročníka Corgoň ligy 2012/2013 vám prinášame prvé informácie o letnej príprave A-mužstva Spartaka Myjava. Harmonogram prípravných zápasov môže byť priebežne aktualizovaný, no zatiaľ to vyzerá tak, že kopaničiari si do štartu novej súťaže zmerajú sily s ôsmimi mužstvami zo Slovenska i zahraničia. Hrať budú doma v Myjave, v Turej Lúke, na ihriskách súperov a v rámci sústredenia aj v Rakúsku.

 







 

Dátum: Čas: Zápas: Miesto:
Utorok 11. 6. 2013  - začiatok prípravy Myjava
Sobota 15. 6. 2013  17.00 h Spartak Myjava - FK Senica    1 : 1 Turá Lúka
Pondelok 17. 6. až
nedeľa 23. 6. 2013
 - sústredenie v Rakúsku,
Hinterstoder - Stoderhof
Rakúsko
Utorok 18. 6. 2013  17.00 h Spartak Myjava - Rubin Kazaň    1 : 3 Rakúsko
Štvrtok 20. 6. 2013  17.00 h Spartak Myjava - Arapongas EC    0 : 3 Rakúsko
Sobota 22. 6. 2013  18.00 h Spartak Myjava - SV Ried    3 : 5 Rakúsko
Utorok 25. 6. 2013  18.00 h MFK Dubnica - Spartak Myjava
ZÁPAS PRE ZRANENIA ZRUŠENÝ!
Dubnica
PIatok 28. 6. 2013  18.00 h Spartak Myjava - FC Fastav Zlín 1 : 1 Turá Lúka
Utorok 2. 7. 2013  - FC Vysočina Jihlava - Spartak Myjava 0 : 0 Jihlava
Sobota 6. 7. 2013  19.30 h Spartak Myjava - 1. FC Znojmo 2 : 0 Myjava (generálka)

Zmena plánu prípravy vyhradená!

 
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice3009
Šaľa2006
Myjava2006
Crystal1104
Marcelová1104
V. Ludince1003
Gabčíkovo1003
Nitra B1003
Zl. Moravce1003
Pov. Bystrica1003
11 N. Zámky0202
12 Nové Mesto0101
13 Kalná0111
14 Galanta0010
Trnava B0010
16 Beluša0010
  VRPB
Malženice3009
Myjava3009
Crystal2107
Šaľa2016
Zl. Moravce2016
Pov. Bystrica1205
Gabčíkovo1114
Nitra B1114
Marcelová1114
10 V. Ludince1023
11 Beluša1023
12 Kalná0212
13 N. Zámky0212
14 Nové Mesto0121
15 Trnava B0121
16 Galanta0030
  VRPB
Crystal1003
Myjava1003
Beluša1013
Zl. Moravce1013
Pov. Bystrica0202
Kalná0101
Nitra B0111
Gabčíkovo0111
Trnava B0111
10 Malženice0000
11 Marcelová0010
Šaľa0010
13 Nové Mesto0020
14 Galanta0020
V. Ludince0020
16 N. Zámky0010