Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish
Daršekové poukazy na futbalovysen.sk

Bilancia III. ligy mužov po sezóne 2008/2009

ilustračný obrázok

V 240 stretnutiach III. ligy mužov - západ v tejto sezóne padlo 728 gólov. Priemer na jeden zápas je 3,03 gólu. Sumár: 136 víťazstiev domácich, 43 remíz, 61 výhier hostí. Celkové skóre bolo 466:262, pomer bodov 451:226.

REKORDY SEZÓNY :

Najvyššie víťazstvo domácich:
Neded - Led. Rovne 9:0 v 27. kole, N. Zámky – Led. Rovne 8:0 v 29. kole.
Najvyššie víťazstvo hostí:
Led. Rovne - Myjava 0:6 v 17. kole, Led. Rovne – Gabčíkovo 1:6 v 10. kole.
Najviac gólov v zápase:
Neded - Led. Rovne 9:0 v 27. kole, Led. Rovne - ČFK Nitra 4:5 v 28. kole.
Najčastejší výsledok:
1:0 (41x), 2:1 (36x), 2:0 (34x), 0:0 (18x), 3:1 (17x), 2:2 (13x), 3:0 (12x), 3:2 (11x), 4:1 (10x).
Najzriedkavejší výsledok:
5:2 (2x), 4:2, 5:4, 8:0, 9:0 (1x)

Zápasy bez inkasovaného gólu:
Nové Zámky 21, Myjava 14, Ludanice 12, Gabčíkovo, P. Bystrica a V. Ludince 11, Dubnica B 10, Šamorín a Galanta 9, Domaniža a Neded 7, ČFK Nitra 6, Topoľníky a D. Vestenice 5, Led. Rovne 3, Štúrovo 2.
Bez streleného gólu:
Led. Rovne 13, D. Vestenice 12, Galanta, ČFK Nitra, Šamorín a Štúrovo 11, Domaniža 10, Gabčíkovo, P. Bystrica a Topoľníky 9, Myjava 8, V. Ludince 7, Neded, Dubnica B a Ludanice 6, Nové Zámky 4. Najdlhšie víťazné série:
Ludanice 5 z. (3.-7. kolo), Neded 5 z. (14.-18. kolo), Myjava 5 z. (16.-20. kolo), P. Bystrica 5 z. (17.-21. kolo).
Série bez prehry:
Nové Zámky 30 z. (celú sezónu!), Myjava 15 z. (9-6-0, 16.-30. kolo), Dubnica B 9 z. (6-3-0, 14.-22. kolo), Gabčíkovo 8 z. (5-3-0, 7.-14. kolo), V. Ludince 7 z. (5-2-0, 19.-25. kolo), P. Bystrica 6 z. (5-1-0, 16.-21. kolo), Ludanice 6 z. (3-3-0, 21.-26. kolo).
Série bez víťazstva:
Štúrovo 18 z. (0-5-13, 6.-23. kolo), Šamorín 14 z. (0-3-11, 11.-24. kolo), Topoľníky 7 z. (0-2-5, 6.-12. kolo), Gabčíkovo 6 z. (0-1-5, 2.-7. kolo), ČFK Nitra 6 z. (0-1-5, 7.-12. kolo), D. Vestenice 6 z. (0-2-4, 18.-23. kolo), V. Ludince 6 z. (0-3-3, 7.-12. kolo), Galanta 6 z. (0-3-3, 12.-17. kolo).
Série bez bodu:
Led. Rovne 8 z. (23.-30. kolo), Šamorín 8 z. (13.-20. kolo), Domaniža 7 z. (16.-22. kolo).

STRELCI :

20 - Mlynár (Nové Zámky)
18 - Rožník (Neded)
17 - Hesek (Myjava)
16 - Beneš (Topoľníky)
13 - Tubonemi (Dubnica B), Kriss (Gabčíkovo)
11 - Jančovič (Led. Rovne), Sloboda (Neded)
10 - Ulrich (Dubnica B), Svoboda (Domaniža), Kosík (Myjava), Molnár (Šamorín), Molnár (Štúrovo), Mandák (Topoľníky)
9 - Šelmeci (ČFK Nitra), Molnár (Neded), Bukovič, Švajda (Nové Zámky), J. Hrnčík (P. Bystrica)
8 - R. Borčin (ČFK Nitra), Hamar (Gabčíkovo), Frťala (Ludanice), Buchel (Šamorín)
7 - Špánik (Ludanice), Vavrík (Štúrovo), Konc, Dulai (V. Ludince)
6 - Kurbel, Papranec (D. Vestenice), Ľupták (Dubnica B), Lagín (Domaniža), Gögh (Galanta), Stančík, Kročian (Myjava), Tvrdoň (Neded), Peciar (Topoľníky), Hlaváčik (V. Ludince)
5 - Charizopulos (ČFK Nitra), Hájek, Král (Domaniža), Milan, Nagy (Gabčíkovo), Prístavok, Harsányi, Polednák (Galanta), Rybnikár, Rusňák (Ludanice), Kristín (Led. Rovne), Varga (Neded), Mišutka (P. Bystrica), Bajza (Štúrovo), Tomasovics (Topoľníky)
4 - Šorec, Cserge (D. Vestenice), Gorelka (Dubnica B), Bolega, Kozmér, Šnegoň (Gabčíkovo), Méry (Galanta), Hnilica, Dobiáš, Farkaš (Ludanice), Lukšík (Led. Rovne), Zverec, Kumančík (Myjava), Jedinák (Neded), Dang Van, Áč, Andrášik (Nové Zámky), Pauer (P. Bystrica), Kiss (Šamorín), Šátek, Kosák, Maďar (V. Ludince)
3 - Novakovič (ČFK Nitra), Harag, Škarka (D. Vestenice), Matejov (Dubnica B), Kováč, Ölvecký (Ludanice), Prekop (Led. Rovne), Bogora, Čerňáček (Myjava), Ambruš (Neded), Ešek (Nové Zámky), Bednár, Kubovich (P. Bystrica), Gavroň, Tácsik (Štúrovo), Rábek (Topoľníky), Polák, Števko, Fekiač (V. Ludince)
2 - M. Dedič, F. Dedič, Dálnoky (ČFK Nitra), Ďuriš, Gajdoš, Cíger, Dvonč (D. Vestenice), Grendel, Trhan, Stratený, Svorada (Dubnica B), Vaštík, Mi. Kvaššay, Gáborík, Tamáši (Domaniža), Kováč, Csölle, Soós (Gabčíkovo), Gyepes, Varga, Eliáš (Galanta), D. Goga, Ondruš, Ďuriš, Ševčík, Candrák (Ludanice), Martinka (Led. Rovne), Kotula (Myjava), Filip (Neded), Zsák, Sepeši (Nové Zámky), Sedliaček, F. Hedera, M. Hrnčík, Nemček, Masaryk (P. Bystrica), Boškovič (Šamorín), Baka (Štúrovo), Farkaš, Žiga, Drotár (Topoľníky), Cziria (V. Ludince)
1 - Kling, Korman, Serenčéš, Nagy, Búš (ČFK Nitra), Šimurka, Varga, Zuzula, Cagáň (D. Vestenice), Chmelík, Kiška, Seye, Duga, Straka, Urgela, Obert, Pálka, Petrík, Struška (Dubnica B), Kardoš, Domaniža (Domaniža), K. Csicsay, Illéš, Medgyes, Liszkay (Gabčíkovo), Špánik, Halák, Červenka, Mačica, Lenivý, Lošonský (Galanta), Slíž (Ludanice), Kecík, Havier, J. Šebo, Švach, Bezák (Led. Rovne), Buček, Mráz, Viselka, Manák, Oríšek, Hyža, Duga (Myjava), Vlčan, Kalmár, Čentéš (Neded), Gašparík, Čurgali, Baranyai, Molnár, Horňáček, Hlavačka (Nové Zámky), Privarčák, Šimurda, Raninec (P. Bystrica), Ovares, Murár, Šipoš, Szalai, Soós, Illés, Szöcs, Pongrácz (Šamorín), Saláta, Urbán, Dajcs, Varga, Kovács (Štúrovo), Egri, Frühwald, Tóth (Topoľníky), Félis, Soboňa (V. Ludince)
Vlastné góly (v prospech): Led. Rovne a P. Bystrica 2, Šamorín a Topoľníky 1

 
   
 
Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice50015
Šimonovany50015
Častkovce40012
Tr. Stankovce40212
Hlohovec40012
Domaniža40212
J. Bohunice32011
Boleráz32111
Myjava31010
10 V. Kostoľany31110
11 Prečín2117
12 N. Dubnica2127
13 Partizánske1215
14 Vrbové1124
15 Tr. Teplice0050
16 Holíč0050
  VRPB
Malženice72023
Častkovce70221
Šimonovany61219
J. Bohunice52317
Boleráz52217
Hlohovec52317
Prečín51416
Tr. Stankovce50515
Myjava43315
10 V. Kostoľany42314
11 Vrbové33412
12 Partizánske33412
13 Domaniža40612
14 N. Dubnica31610
15 Holíč00100
16 Tr. Teplice0090
  VRPB
Častkovce3029
Prečín3039
Malženice2208
Vrbové2228
Partizánske2137
Boleráz2016
J. Bohunice2036
Myjava1235
Hlohovec1235
10 Šimonovany1124
11 V. Kostoľany1124
12 Tr. Stankovce1033
13 N. Dubnica1043
14 Holíč0050
15 Domaniža0040
16 Tr. Teplice0040