Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Pohárová stopka pre Myjavu hneď v prvom kole


Slovnaft Cup 2019/2020, 1. kolo, 27. 7. 2019
OK ČASTKOVCE – SPARTAK MYJAVA 2 : 1 (1 : 1)

 

Zostava Spartaka Myjava: Kubica – Lopušan, Sivák, Horeš (K), Toman – Copko, Flamík (81. Svatík), Pekár, Kóňa, Vávra (55. Pecha) – Jorík (55. Miklovič)

 

 

Vyžrebovanie jesennej časti TIPOS III. ligy sezóny 2019/2020

MYJAVA, 26. 7. 2019 - V piatok 2. augusta 2019 sa začína jesenná časť TIPOS III. ligy Západ sezóny 2019/2020. Na hráčov Spartaka Myjava čaká 15 zápasov, jesennú časť súťaže uzavrú 10. novembra v Galante. Hracím dňom domácich zápasov bude v novej sezóne opäť piatok.

 

Myjava zavŕšila prípravu výhrou


Prípravný zápas (24. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - OFK TOVARNÍKY 5 : 0 (2 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička (46.Kubica D.) – Toman (46.Pecha), Sivák (46.Horeš), Brezina, Kočica (79.Pekár) – Pekár (61.Flamík), Flamík (46.Lopušan), Kóňa (61.Copko) – Zmeko (46.Vávra), Jorík (56.Miklovič), Copko (46.Karika)

 

   

Myjava víťazne aj v druhom prípravnom dueli


Prípravný zápas (20. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - ČSK UHERSKÝ BROD 2 : 0 (1 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička, Brezina, Kóňa, Pekár, Pecha, Vlado, Toman, Sivák, Lopušan, Miklovič, Karika

 

 

Myjava v prvom prípravnom zápase zvíťazila


Prípravný zápas (13. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - FK HODONÍN 3 : 1 (2 : 1)

Zostava Spartaka Myjava: Kubica D. – Pecha, Horeš (K), Svatík, Kočica – Flamík – Vávra, Pekár, Kóňa, Copko – Miklovič

 

 

Myjava začala prípravu na novú sezónu


MYJAVA, 4. 7. 2019 - Dnes, t. j. vo štvrtok 4. júla 2019, sa popoludní na domácom štadióne začala letná príprava Spartaka Myjava.

   
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice51116
Marcelová51016
Myjava50115
V. Ludince40112
Šaľa32111
Gabčíkovo31110
Crystal31210
Nitra B3029
N. Zámky2319
10 Nové Mesto2228
11 Beluša2117
12 Galanta2127
13 Pov. Bystrica2127
14 Trnava B2036
15 Zl. Moravce1215
16 Kalná1144
  VRPB
Myjava90227
Pov. Bystrica63221
Gabčíkovo62320
Crystal62320
Malženice61419
Marcelová61419
Beluša43315
Šaľa43415
Nitra B42414
10 V. Ludince41713
11 Galanta33512
12 Nové Mesto33512
13 Zl. Moravce32511
14 Trnava B32611
15 N. Zámky24510
16 Kalná1285
  VRPB
Pov. Bystrica42014
Myjava40112
Gabčíkovo31210
Crystal31110
Beluša2228
Zl. Moravce2046
Nitra B1225
Galanta1235
Trnava B1235
10 Šaľa1134
11 Nové Mesto1134
12 Malženice1033
13 Marcelová1043
14 Kalná0141
15 V. Ludince0161
16 N. Zámky0141