Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Vyžrebovanie jarnej časti 4. ligy sezóny 2018/2019

MYJAVA, 4. 3. 2019 - V piatok 8. marca 2019 sa začína jarná časť 4. ligy SZ sezóny 2018/2019. Na hráčov Spartaka Myjava čaká 15 zápasov, jarnú časť súťaže uzavrú 14. júna duelom s Jaslovskými Bohunicami. Hracím dňom domácich zápasov zostáva aj v jarnej časti 4. ligy SZ piatok.

 

Myjava v generálke na jarnú časť úspešná


Prípravný zápas (3. 3. 2019)

SPARTAK MYJAVA - LR CRYSTAL LEDNICKÉ ROVNE 1 : 0 (1 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička (46.Kubica D.) – Pecha (61.Zelenay), Horeš (K), Sivák (61.Karika), Lopušan – Flamík, Marček (61.Brezina), Vlado – Vávra (61.Kubica P.), Rapavý (46.Jorík), Copko (46.Toman)

 

Myjava si v príprave poradila s lídrom tretej ligy


Prípravný zápas (23. 2. 2019)

SPARTAK MYJAVA - MŠK PÚCHOV 4 : 1 (3 : 1)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička (46. Kubica), Flamík (61. Brezina), Sivák, Copko (61. Fukna), Pecha (46. Vávra), Vlado, Toman (61. Kubica Pa.), Rapavý (46. Jorík), Lopušan, Horeš (K) (61. Zelenay), Marček (61. Karika)

   
Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Myjava s prvou prehrou v príprave, nestačila na Hodonín


Prípravný zápas (16. 2. 2019)

FK HODONÍN - SPARTAK MYJAVA 2 : 0 (0 : 0)

Zostava Myjavy: Kubica D. – Toman (60.Pecha), Horeš (60.Brezina), Sivák, Lopušan – Vlado (32.Flamík), Marček (75.Šarudi), Kubica P. (75.Fukna) – Vávra (60.Karika), Jorík (53.Rapavý), Copko (60.Zelenay)

 
Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Myjava opäť s výhrou bez inkasovaného gólu


Prípravný zápas (9. 2. 2019)

SPARTAK MYJAVA - FC ROHOŽNÍK 2 : 0 (1 : 0)

Zostava Myjavy: Solnička – Fukna (46.Toman), Horeš (46.Brezina), Sivák (62.Šarudi), Lopušan – Marček, Kubica P. (46.Flamík), Vlado (62.Gálik)– Vávra (62.Zmeko), Rapavý (46.Jorík), Karika (46.Copko)

 
Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Spartak Myjava B: Remíza so Sobotišťom


Prípravný zápas (3. 2. 2019)

SPARTAK MYJAVA B - TJ BRUŽSTEVNÍK SOBOTIŠTE 2 : 2 (1 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Konečný, Manák, Podmajerský, Hodúl - Viselka J., Šarudi, Viselka M., Drahoš, Strnátka - Oríšek. Striedali: Tomič, Jastráb, Majerník, Gašparík.

   
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice51116
Marcelová51016
Myjava50115
V. Ludince40112
Šaľa32111
Gabčíkovo31110
Crystal31210
Nitra B3029
N. Zámky2319
10 Nové Mesto2228
11 Beluša2117
12 Galanta2127
13 Pov. Bystrica2127
14 Trnava B2036
15 Zl. Moravce1215
16 Kalná1144
  VRPB
Myjava90227
Pov. Bystrica63221
Gabčíkovo62320
Crystal62320
Malženice61419
Marcelová61419
Beluša43315
Šaľa43415
Nitra B42414
10 V. Ludince41713
11 Galanta33512
12 Nové Mesto33512
13 Zl. Moravce32511
14 Trnava B32611
15 N. Zámky24510
16 Kalná1285
  VRPB
Pov. Bystrica42014
Myjava40112
Gabčíkovo31210
Crystal31110
Beluša2228
Zl. Moravce2046
Nitra B1225
Galanta1235
Trnava B1235
10 Šaľa1134
11 Nové Mesto1134
12 Malženice1033
13 Marcelová1043
14 Kalná0141
15 V. Ludince0161
16 N. Zámky0141