Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Hlasovanie v ankete Športovec Myjavy 2017

ilustračný obrázok

Športová komisia MsZ v Myjave zverejnila nominácie v jednotlivých kategóriách na ocenenie Športovec Myjavy 2017. Svoj hlas v jednotlivých kategóriách môžete od 5. 2. 2018 odovzdať aj prostredníctvom našej internetovej stránky.

 

Ocenenie Športovec Myjavy 2017 bude udeľované v týchto kategóriách: Športovec roka, Kolektív roka, Tréner roka a Objav roka.

Za svojich favoritov môžete hlasovať prostredníctvom hlasovacích lístkov zverejnených v týždenníku Kopaničiar Expres a tiež cez online hlasovanie na našej webovej stránke. Pri hlasovaní prostredníctvom našej stránky je možné hlasovať v každej z kategórií jedenkrát z jednej IP adresy.

Tu je zoznam nominácii, z ktorých môžete vyberať (pripomíname, že svoj hlas môžete odovzdať v každej z kategórií):


O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne Športová komisia pri Mestskom zastupiteľstve v Myjave na svojom zasadnutí v utorok 20. februára 2018. V ankete budú odmenení víťazi jednotlivých kategórií, ako aj športovci s najvyšším počtom získaných hlasov.
Dovtedy môžete hlasovať na našom webe alebo posielať svoje hlasovacie lístky z týždenníka Kopaničiar Expres, ktoré budú zaradené do žrebovania o zaujímavé ceny.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety Športovec Myjavy za rok 2017 sa uskutoční v piatok 2. marca 2018 o 18:00 h v hlavnej sále Kultúrneho domu Samka Dudíka v Myjave.
Srdečne vás na program pozývame!