Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Hlasovanie v ankete Športovec Myjavy 2018

Športovec Myjavy 2018

Komisia kultúry a športu Mestského zastupiteľstva v Myjave zverejnila nominácie v jednotlivých kategóriách na ocenenie Športovec Myjavy 2018. Svoj hlas v jednotlivých kategóriách môžete od 12. 2. 2019 odovzdať aj prostredníctvom našej internetovej stránky.

 

Ocenenie Športovec Myjavy 2017 bude udeľované v týchto kategóriách: Športovec roka, Kolektív roka, Tréner roka a Objav roka.

Za svojich favoritov môžete hlasovať prostredníctvom hlasovacích lístkov zverejnených v týždenníku Kopaničiar Expres a tiež cez online hlasovanie na našej webovej stránke, kde bude anketa od 12. februára 2019 publikovaná.
Svoj podporný hlas môžete odovzdať niekomu z 54 športovcov, trénerov či kolektívov, a to najneskôr do piatka 22. 2. 2019. Pri hlasovaní prostredníctvom našej stránky je možné hlasovať v každej z kategórií jedenkrát z jednej IP adresy.

Tu je zoznam nominácii, z ktorých môžete vyberať (pripomíname, že svoj hlas môžete odovzdať v každej z kategórií):


O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne odborná porota na svojom zasadnutí v pondelok 25. februára 2019. V ankete budú odmenení víťazi jednotlivých kategórii, ako aj športovci s najvyšším počtom získaných hlasov.
Hlasovacie lístky z týždenníka Kopaničiar Expres budú opäť žrebovateľné.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety Športovec Myjavy za rok 2018 sa uskutoční v piatok 1. marca 2019 o 18.00 h v hlavnej sále Kultúrneho domu Samka Dudíka v Myjave.
Srdečne vás na program pozývame!