Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Vstupenky a permanentky

Vstupenky Spartak Myjava

Ceny vstupeniek na JARNÚ ČASŤ sezónY 2016/2017

  • ZĽAVNENÁ: 1,- € (platí aj do detského sektora)
  • ZÁKLADNÁ: 2,50 €

Na zľavnenú vstupenku majú nárok deti a mládež do 15 rokov.

PERMANENTKY na sezónu 2016/2017

  • Permanentky vydávané pred sezónou 2016/2017 zostávajú v platnosti a ich držitelia sa môžu rozhodnúť, čo s nimi pred jarnou časťou súťaže urobia. Kto ju chce vrátiť a viac ju nebude využívať, bude tak môcť urobiť v týždni pred začiatkom jarnej časti ligy. To znamená od pondelka 27. februára do piatka 3. marca 2017 na sekretariáte klubu na Marečkovej ulici v Myjave. Pri vrátení permanentky klub vráti jej majiteľovi 28,- €, respektíve 14,- € podľa hodnoty vstupnej karty.
  • Tí, ktorí si permanentku nechajú do konca ročníka 2016/2017, majú nárok na vrátenie časti hodnoty vstupnej karty, ktorá je 13,- €, respektíve 6,- €.
  • Ak bude chcieť permanentku vrátiť člen Telovýchovnej jednoty Spartaka Myjava, ktorý vlastní členský preukaz, dostane od klubu naspäť 26,- € respektíve 13,- €. Ak si ju ponechá, má nárok na 10,- € alebo 5,- €.
  • Poslednou kategóriou držiteľov vstupných kariet sú akcionári klubu. Tí, ak permanentku vrátia, majú nárok na 15,- €/7,- €, ak si ju nechajú, klub im vyplatí 5,- €, respektíve 2,- €.
  • Všetky uvedené sadzby vychádzajú z cien permanentiek Spartaka Myjava platných na sezónu 2016/2017.

Predpredaj

Vstupenky na domáce zápasy Spartaka Myjava v sezóne 2015/2016 budú k dispozícii v predpredaji zvyčajne od pondelka v týždni, v ktorom sa zápas uskutoční. Štandardne sa budú dať kúpiť v sieti ticketportal a v CK Malko Polo na Námestí M. R. Štefánika v Myjave (zmluvný partner ticketportal), a to v pondelok až piatok od 8.30 do 12.00 h a od 12.30 do 17.00 h. V deň zápasu budú lístky k dispozícií aj v pokladni myjavského štadióna na Hodžovej ulici zvyčajne dve hodiny pred úvodným výkopom.

V prípade, že dôjde k zmene hracieho dňa alebo sa bude hrať ligový či pohárový zápas v pracovný deň, bude predpredaj upravený a jeho úprava bude zverejnená v aktualitách nášho webu.

 

Predaj v deň zápasu

Vstupenky v deň zápasu sa budú dať kúpiť štandardne v pokladni myjavského štadióna na Hodžovej ulici dve hodiny pred začiatkom stretnutia.

V prípade, že sa bude zápas hrať v pracovný deň, budú sa dať lístky kúpiť aj v sieti ticketportal a v CK Malko Polo (zmluvný partner ticketportal) na Námestí M. R. Štefánika v Myjave.

 

Plán štadióna