13. kolo (23. 4. 2017) : Spartak Myjava - Trenčianske Teplice 2:1 (1:0)

ŽENY

Spartak Myjava - Trenčianske Teplice 2:1 (1:0)

Zostava Myjavy: Bažiková - Pirťanová, Petríková, Smatanová, Velická - Zvončeková, Neveďalová, Koplíková, Skupinová - Bogorová, Hucovičová.

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Ženy zvládli aj štvrtý zápas jarnej časti a porazili nepríjemného súpera z Teplíc. Prvý polčas sme mali miernu územnú prevahu a prvých 20 minút sa hral medzišestnástkový futbal bez vyložených príležitostí. Prvú veľkú šancu mali Teplice a podržala nás brankárka Bažiková. Na druhej strane vyšla akcia nášmu družstvu, Koplíková našla pred pokutovým územím Hucovičovú, tá najskôr trafila brvno, na čo výborne zareagovala Koplíková, ktorá dorazila loptu do siete.

Druhý polčas prevzal iniciatívu súper a výsledkom ich aktivity bol vyrovnávajúci gól. Okrem toho naša brankárka zneškodnila ďalšie dve veľké šance. Teplice hrali agresívne a rýchlo nás dostupovali, čo nám robilo problémy. V 75. minúte nám vyšla akcia po našej pravej strane a po chybe stopérky hostí sa v 16-tke dostala k lopte Bogorová a prestrelila všetko čo jej stálo v ceste. Po góle na 2:1 sme hrali defenzívnejšie, nepúšťali sme sa moc dopredu a hrali len na rýchle brejky. Súper nás zatlačil, vybojovali viacero rohových kopov, ale všetko vyriešila naša obrana na čele s dobre chytajúcou Bažikovou.

Góly Myjavy: Bogorová, Koplíková.