Ženy, juniorky: 5. kolo, žiačky: 9. kolo

5. kolo (7. 10. 2017) : Spartak Myjava - Banská Bystrica 4:1 (1:0)

5. kolo (7. 10. 2017) : Spartak Myjava - Banská Bystrica 4:0 (3:0)

9. kolo (8. 10. 2017) : Spartak Trnava - Spartak Myjava 3:1 (0:0)

ŽENY

Spartak Myjava - Banská Bystrica 4:1 (1:0)

Zostava Myjavy: Bažiková - Pirťanová, Koplíková, Smatanová, Petríková (Chlebíková) - Skupinová (Majtánová), Neveďalová, Šedivá (Zvončeková), Panáková - Bogorová, Hucovičová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Do zápasu s Banskou Bystricou sme vstúpili najlepším možným spôsobom a po peknej akcii hneď z rozohrávky sme otvorili skóre. Počas zápasu sme mali územnú prevahu a diktovali tempo hry. Súper bol nebezpečný z rýchlych brejkov, ktoré ťahali cez útočníčku Brišovú, no naša obrana fungovala bezchybne. Do polčasu sme mohli náskok zvýšiť, no neboli sme dostatočne efektívne a dobre zahrala hosťujúca stopérka Miháliková.

Druhý polčas sme kontrolovali hru, menili tempo a ťažisko hry a po pekných akciách sme pridali ďalšie tri góly. Bystrici predsa len vyšiel jeden z protiútokov a v 89. minúte pokazili Bažikovej čisté konto. Kvalitným kolektívnym výkonom sme si víťazstvo zaslúžili a na tento výkon sa pokúsime nadviazať v najbližšom zápase v Žiline.

Góly Myjavy: Bogorová 2, Panáková, Skupinová

JUNIORKY

Spartak Myjava - Banská Bystrica 4:0 (3:0)

Zostava Myjavy: Vančíková - Janošková (Durcová), Velická, Kučerová, Šulovská - Palkechová, Čagánková, Glatzová (Sudorová), Kratochvílová (Nikodemová) - Krčová, Boorová

Juniorky si pripísali ďalšie tri body po jednoznačnom víťazstve s Banskou Bystricou. Dievčatá potvrdili svoju kvalitu, do zápasu vstúpili sústredene a od začiatku na ihrisku dominovali. Hetrikom sa predviedla stredná záložníčka Čagánková a štvrtý gól pridala na konci zápasu po peknej individuálnej akcii Palkechová. Viackrát nás podržala brankárka Vančíková, keď sa z rýchlych brejkov dostali do zakončenia hosťujúce útočníčky. Na toto si musíme dať väčší pozor.

Góly Myjavy: Čagánková 3, Palkechová

ŽIAČKY

Spartak Trnava - Spartak Myjava 3:1 (0:0)

Zostava Myjavy: Žitňanská - Ježová (Karasová), Tanglmayerová, Šašová, Vachulová - Valiková, Glatzová, Obuchová, Durcová - Škarítková (Sudorová), Tonkovičová

Zhodnotenie zápasu trénerkou:

Žiačky čakal tento víkend kvalitný súper z Trnavy. Oproti predošlým zápasom sme zlepšili defenzívu a počas prvého polčasu sme neinkasovali ani jeden gól. Dobrý výkon predviedla aj mladučká brankárka Žitňanská. Smerom dopredu sme sa spoliehali na Glatzová, Durcovú a Tonkovičovú, ktoré sa však proti domácej presile výraznejšie nepresadili.

V druhom polčase Trnava potvrdila úlohu favorita a po našich individuálnych chybách trikrát skórovala. Za stavu 3:0 sme posunuli Tanglmayerovú do stredu zálohy, aby pomohla vpredu a aby sme sa nedostali pod ešte väčší tlak. Na konci zápasu sa nám podarilo streliť gól, ktorý si dievčatá za bojovný výkon zaslúžili.

Gól Myjavy: Tonkovičová