Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 10. kolo

ilustračný obrázok

10. kolo - ženy (4. 4. 2010) :
TJ Spartak Myjava - OFK Dunajská Lužná 1:2 (0:1)


Zostava Myjavy :
Poláčková Hana, Dugová Lucia, Adriana Kostrová, Lucia Šenšelová, Kristína Pszotová, Zdenka Horešová, Dana Sadáková, Erika Kovárová, Zdenka Krutá, Iveta Neveďalová, Martina Zvončeková.

Do stretnutia sme nastúpili s cielom zvíťaziť, no súper strelil rýchly gól už v 4. minúte po hrubej chybe našej obrany. Po inkasovanom góle sa hra striedala z jednej strany na druhú, z čoho pramenili mnohé nepremenené šance na starne domácich ako i na strane hostí. Za zmienku stojí ešte nastrelené brvno domácej bránky pred koncom prvého polčasu.
Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním stav stretnutia čo najskôr vyrovnať, čo sa nám podarilo v 60. minúte, keď po kombinačnej akcii po pravej strane ihriska potiahla loptu Horešová centrom do pokutového územia hostí našla voľnú Krutú a tá strelou pod brvno keď si ešte loptu posunula vyrovnala na 1:1. Následne po vyrovnávajúcom góle sme súpera dostali pod tlak z čoho pramenilo viacero gólových šancí. No po týchto nepremenených gólových šanciach prišiel trest zo strany hostí, keď v 80. min. skončila centrovaná lopta na prekvapenie všetkých z kopačky hostujúcej hráčky Zmeškalovej v domacej bránke.
Týmto výsledkom sa stretnutie aj skončilo, aj keď dievčatá z Myjavy si za predvedený výkon remízu zaslúžili.

    Góly:
  •  4. minúta - 0:1 Lunáková (OFK Dunajská Lužná)
  • 60. minúta - 1:1 Krutá (Spartak Myjava)
  • 80. minúta - 1:2 Zmeškalová (OFK Dunajská Lužná)

 

autor: tréner žien P. Klement