Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 11. kolo

ilustračný obrázok

11. kolo - ženy (11. 4. 2010) :
OTJ Banka - TJ Spartak Myjava 3:1


Zostava Myjavy :
Hana Poláčková, Kristína Pszotová, Alena Batková, Adriana Kostrová, Lucia Šenšelová (80. min Dugová), Dana Sadáková, Zdenka Horešová, Erika Kovárová, Zdenka Krutá, Iveta Neveďalová, Martina Zvončeková (55. min Vachulová).

Tréner žien Peter Klement : "Do stretnutia sme nastúpili s odhodlaním odčiniť domácu prehru čo sa nám hneď od začiatku stretnutia darilo, keď sme viackrát ohrozili strelami spoza pokutového územia domácu bránku. Prišla však 5 min. stretnutia a ľahká lopta prepadla našej brankárke do bránky, aj keď treba poznamenať, že stretnutia sa odohralo na veľmi nekvalitnej a hrboľatej trávnatej hracej ploche. Po inkasovanom góle sa hra striedala z jednej strany na druhú no prišla 33 min. stretnutia, Horešová našla predĺženou prihrávkou z trestného kopu našla v pokutovom území Neveďalovú a tá ľahkým tečom vyrovnala na 1:1. Dlho sme sa z vyrovnania neradovali, keď pán hlavný rozhodca prehliadol v strede ihriska dva evidentné fauly na Sadákovú, keď sa lopta dostala k Horešovej ktorá bola tiež faulovaná, no pán hl. rozhodca tiež akože tento faul prehliadol, sa súper dostal do prečíslenia a do otvorenej obrany vbehla domáca hráčka Krchnavá, ktorá obstrelom zvyšovala na 2:1. Týmto rozdielom sa skončil prvý polčas.
Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním otočiť stav stretnutia, vytvorili sme si viacero príležitostí, no gól sa nám nepodarilo steliť. Naopak v 66 min. stretnutia po hrubej chybe našej brankárky, keď loptu miesto výkopu vyhodila z rúk priamo pred domácu hráčku Kovalčíkovú, tá loptu poslala vedľa našej brankárky do siete a upravila stav stretnutia na 3:1. Za zmienku ešte stojí, že pán hlavný rozhodca znovu nevidel v 86 min. stretnutia držanie a nedovolené bránenie našej útočníčky Neveďalovej a neodpískal jasný pokutový kop."

    Góly:
  • 1:0 Petrovičová (OTJ Banka)
  • 1:1 Neveďalová (Spartak Myjava)
  • 2:1 Krchnavá (OTJ Banka)
  • 3:1 Kovalčíková (OTJ Banka)

 

autor textu: tréner žien P. Klement