13. kolo - ženy (25. 4. 2010) :
Spartak Myjava - FC Ajax Pakostov 0:3 (0:0)

H. Poláčková, L. Dugová (58. min Šenšelová), A. Kostrová, S. Tomková, A. Batková, D. Sadáková, Z. Horešová, I. Neveďalová, E. Kovárová, Z. Krutá, M. Zvončeková (67. min Vachulová).
Striedali : Šenšelová, Vachulová, Kučerová, Klasovitá.

Tréner žien Peter Klement : "Aj keď súper z Pakostova bol jednoznačným favoritom tohto stretnutia vypracovali si viacero príležitostí až v 30 min. stretnutia , keď loptu smerujúcu do našej bránky vykopla Dugová na roh. Za zmienku v prvom polčase stojí pekná strela Neveďalovej, ktorej chýbali centimetre a lopta by skončila v bránke Pakostova.
Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom nedostať gól na začiatku čo sa nám aj darilo do 62. min. stretnutia, keď hráčka hostí Kišová strelou spoza nášho pokutového územia do hornej časti bránky otvára skóre stretnutia 0:1. Po tomto obdržanom góle sa hra striedala z jednej strany na druhú, keď v 67. min. stretnutia obstrelom zvyšovala hráčka hostí Berežná na 0:2. Aj po tomto obdržanom góle domáce dievčatá sa nevzdávali a za zmienku stojí šanca Horešovej, keď sa po samostatnej akcii v strede ihriska skvele uvolnila postupovala na bránku hostí no brankárka Pakostova jej strelu vyrazila. Po tejto nepremenenej šanci prišiel trest v 82. min stretnutia, keď bola jasne postrčená domáca hráčka Sadáková a z následne centrovanej lopty hráčka hostí Trocahnová zvýšila na 0:3.
Dievčatám patrí za predvedenú hru poďakovanie aj keď si v tomto stretnutí prehrať nezaslúžili. "

Góly:
  • 62. minúta - 0:1 Kišová (FC Ajax Pakostov)
  • 67. minúta - 0:2 Berežná (FC Ajax Pakostov)
  • 82. minúta - 0:3 Trochanová (FC Ajax Pakostov)

Viacej fotografií nájdete vo fotogalérii...

autor textu: tréner žien P. Klement