5. kolo (23. 9. 2018) : FK Senica - Spartak Myjava 1:9 (1:5)

5. kolo (23. 9. 2018) : FK Senica - Spartak Myjava 0:2 (0:2)

JUNIORKY

FK Senica - Spartak Myjava 1:9 (1:5)

Zostava Myjavy: Vančíková - Bozalková, Sudorová, Chlepková, Janošková - Glatzová, Nikodemová, Čagánková - Škarítková (Bogorová), Boorová, Palkechová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Juniorky zvládli zápas v Senici a so skóre 44:4 sú s piatimi víťazstvami na priebežnom prvom mieste. Súper sa snažil brániť a hroziť z protiútokov. V prvom polčase sme hru zbytočne komplikovali, kľučkovali sme a strácali lopty. V druhom polčase sme hrali jednoduchšie, rýchlejšie a vďaka tomu sme si vytvorili územný tlak. Výhra mohla byť aj vyššia, keby sme boli efektívnejšie v zakončení.

Góly Myjavy: Nikodemová 4, Boorová 2, Palkechová, Glatzová, Čagánková

ŽIAČKY

FK Senica - Spartak Myjava 0:2 (0:2)

Zostava Myjavy: Žitňanská - Janošková, Burzová, Kleinová, Karasová - Durcová, Tanglmayerová, Sudorová, Tonkovičová, Valiková - Matušicová
Striedala: Karvaiová

V zápase so Senicou sme mali síce územnú prevahu, ale mladé družstvo Senice hralo bojovne. Dobre bránilo a my sme sa nevedeli dostať do tempa. Postupne sa hra zlepšila, ale chýbalo gólové zakončenie. Pomohla nám penalta po faule na prenikajúcu Burzovú, ktorú premenila Janošková. Do polčasu sme pridali ešte jeden gól, keď strelu Sudorovej dorazila do bránky Matušicová. V druhom polčase sme ďalší gól nepridali, výborne zachytala senická brankárka.

autor textu: I. Neveďalová