Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: Dohrávka 16. kola a 18. kolo

ilustračný obrázok

Dohrávka 16. kola - ženy (26. 5. 2010) :
DFK Láb - Spartak Myjava 5:0 (3:0)

18. kolo - ženy (29. 5. 2010) :
MFK Topvar Topoľčany - Spartak Myjava 10:0 (3:0)

 

Dohrávka 16. kola - ženy (26. 5. 2010): DFK Láb - Spartak Myjava 5:0 (3:0)

Zostava Myjavy: Z. Horešová, L. Dugová, A. Batková, M. Vachulová, M. Zvončeková, S. Tomková, I. Neveďalová, D. Sadáková, Z. Krutá, A. Kostrová, K. Kučerová. Striedali: L. Šenšelová, M. Klasovitá.

Tréner žien Peter Klement : "Stretnutie sa odohralo na veľmi rozmočenej trávnatej hracej ploche, čo lepšie vyhovovalo domácim hráčkam a vďaka reprezentantke Paxnerovej, ktorá v tomto stretnutí strelila dva góly domáce hráčky zvíťazili. Kedže sa na Majstrovské stretnutie nedostavili ani jedna z brankárok Myjavy musela do bránky nastúpiť hráčka Zdenka Horešová, ktorá svojimi brankárskymi zákrokmi viackrát podržala družstvo Myjavy. Aj napriek prehre ďakujem dievčatám za predvedený výkon v tomto stretnutí."

18. kolo - ženy (29. 5. 2010) : MFK Topvar Topoľčany - Spartak Myjava 10:0 (3:0)

Zostava Myjavy: A. Kostrová, L. Dugová, S. Tomková, A. Batková, K. Kučerová, D. Sadáková, Z. Horešová, I. Neveďalová, Z. Krutá, M. Zvončeková, M. Vachulová. Striedala: M. Klasovitá.

Tréner žien Peter Klement : "Aj keď na posledné Majstrovské stretnutie vycestovala brankárka Myjavy Pekníková a zúčastnila sa aj predzápasovej rozcvičky, z neznámych príčin do stretnutia nenastúpila a do bránky musela nastúpiť hráčka A. Kostrová, čo značne poznačilo náladu ako aj výkon Myjavských dievčat. Stretnutie sme začali dobre, keď po našej ojedinelej akcii, keď loptu po pravej strane potiahla Horešová, tá krížnou prihrávkou v pokutovom území domácich našla voľnú Neveďalovú, ktorá strieľa tesne vedľa domácej bránky. To bolo z našej strany všetko a góly začali strieľať domáce hráčky, ktorým aj touto cestou gratulujem k postupu do prvej ligy. Znovu by som chcel poďakovať Myjavským dievčatám za predvedené výkony v jarnej časti aj keď treba spomenúť, že sme celú jarnú časť odohrali bez brankárky"

Družstvo žien Spartaka Myjavy hľadá brankárku, ktorá má dobrú výkonnosť a taktiež vek 15. rokov.
V prípade záujmu kontaktujte trénera žien Myjavy Petra Klementa tel: 0908 663 423.

 

autor textu: tréner žien P. Klement