Ženy: 8. kolo

8. kolo - ženy (24. 10. 2010) :
Spartak Myjava - FKM Karlova Ves 8:1 (3:0)

Bažíková, Dugová, Kostrová, Tomková, Pszotová, Zvončeková, Horešová, Veselá, Sadáková, Neveďlová, Krchnavá. Striedali : Kosová, Kučerová, Beňová.

Tréner žien Peter Klement : "Dievčatá sa pustili do súpera hneď od začiatku stretnutia, keď už v 7. minúte potiahla loptu po pravej strane Krchnavá jej strela končí vedľa súperovej bránky. V 9. minúte Krchnavá prihráva pred pokutové územie hostí Neveďalovej tá strieľa spoza pokutového územia mimo súperovu bránku. V 15. min. trestný kop Horešovej skončil nad bránkou hostí. V 19. minúte Horešová nájde peknou časovanou prihrávkou Neveďalovú, kapitánka domácich znova strieľa vedľa bránky súpera. 20. minúta: Horešová po samostatnej akcii preniká do pokutového územia hostí a prízemnou strelou otvára stav stretnutia na 1 : 0. V 23. min. znovu Horešová prihráva voľnej Neveďalovej, ktorá preniká do pokutového územia a strelou povedľa brankárky dáva gól na 2 : 0. V 24. minúte podržala domácich brankárka Bažíková, ktorá strelu hostí smerujúcu po brvno vyráža na roh. V 40. min. Krchnavá postupuje sama na brankárku hostí, ktorá jej strelu vyráža na roh. V 41. minúte prišiel najkrajší okamih stretnutia, keď Horešová priamo z rohu triafa do bránky hostí a upravuje na polčasových 3 : 0 pre Myjavu.
V druhom polčase v 47. min. postupuje znova Krchnavá sama na hosťujúcu brankárku, jej strela končí vedľa súperovej bránky. V 57. min. Neveďalová po zlom výkope brankárky hostí upravuje stav stretnutia na 4 : 0. V 57. minúte znova postupuje sama na hosťujúcu brankárku Krchnavá, tá znova strieľa mimo bránku hostí. 62. minúta: Horešová sa peknou kľučkou zbavuje hosťujúcej hráčky, sama vniká do pokutového územia a upravuje stav stretnutia na 5 : 0. V 66. min. Neveďalová zopakuje akciu Horešovej, keď sa kľučkou zbavuje hosťujúcej hráčky a sama vniká do pokutového územia a strelou upravuje na 6 : 0. V 69. min. konečne Krchnavá po samostatnom prieniku dáva gól na 7 : 0. V 74. minúte po slabej chvíľke domácej obrany hostia strieľajú hráčkou Kočnerovou na 7 : 1. V 86. min. výborne hrajúca Neveďalová svojím štvrtým gólom v stretnutí ukončuje na konečných 8 : 1.

Za zmienku ešte stojí spomenúť dvakrát nastrelené brvno hosťujúcej bránky a nepremenených gólových príležitostí mohlo stretnutie skončiť ďaleko vyšším rozdielom strelených gólov. Poďakovanie patrí domácim hráčkam za predvedený výkon v tomto stretnutí, domácemu Fanclubu a divákom, ktorí odmenili domáce hráčky za predvedený výkon veľkým potleskom. "