Ženy: 9. kolo

9. kolo - ženy (30. 10. 2010) :
TJ Kovo Beluša - Spartak Myjava 0:2 (0:2)

Bažíková, Dugová, Kostrová, Tomková, Pszotová, Sadáková, Horešová, Veselá, Vachulová, Neveďalová, Krchnavá. Striedali: Zvončeková, Kosová, Kučerová, Klasovitá.

Tréner žien Peter Klement : "Stretnutie sa odohralo na veľmi dobre pripravenej trávnatej hracej ploche. Po dočasnom oťukávaní prišla 12. minúta, Krchnavá prízemnou prihrávkou vysúva kapitánku hostí Neveďalovú, ktorá sa dostáva za domácu obranu a prízemnou strelou vedľa vybiehajúcej domácej brankárky upravuje stav stretnutia na 0 : 1. Neprešli ani dve minúty, keď v 14 min. domáca obrana zblokuje strelu Krchnavej na roh, ktorý zahrala Horešová tá centrovanou loptou nájde voľnú Neveďalová, ktorá strelou vo výskoku triafa do šibenice domácej bránky a upravuje stav stretnutia na 0 : 2. Škoda, že pri tomto góle sa zranila kapitánka Neveďalová, ktorá pre zranenie do druhého polčasu nenastúpila.
Do druhého polčasu sme nastúpili v pozmenenej zostave, čo sa odzrkadlilo na priebehu stretnutia, keď nás domáce hráčky viackrát dostali pod tlak, no dobre chytajúca brankárka Bažíková včasným vybiehaním narúšala domáce útoky. V 61. minúte postupuje sama po pravej strane Sadáková, ktorá strelou spoza pokutového územia míňa domácu bránku. Za zmienku ešte stojí trestný kop Horešovej v 81. minúte po faule na Kučerovú pred pokutovým územím domácich, ktorý domáca brankárka s námahou vyráža do tyče a odrazenú loptu domáca obrana odkopáva.

Dievčatám ďakujem za predvedený výkon v tomto stretnutí ako aj za celú jesennú časť."