Ženy: 11. kolo

11. kolo - ženy (17. 4. 2011) :
Spartak Bánovce n. Bebravou - TJ Spartak Myjava 4:1 (0:0)

Bažíková, Kovárová, Tomková, Kostrová, Pszotová, Sadáková, Horešová, Vachulová, Krchnavá, Pagáčová, Klasovitá.

Myjavské ženy odohrali ďalší z majstrovských stretnutí u ašpiranta na postup do 1.ligy žien, aj keď priebeh stretnutia tomu nenasvedčoval. Súper si vypracoval viacero gólových príležitostí, ktoré dobre chytajúca brankárka Myjavy Bažíková zneškodnila svojimi zákrokmi. Nebezpečné strely Horešovej spoza pokutového územia brankárka domácich vyrazila a domáca obrana loptu odkopla pred nabiehajúcimi hráčkami Myjavy. Vďaka brankárkam teda skončil polčas bez gólov.
Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom nedostať gól, no v 47. minúte sa domáce hráčky po rohovom dostávajú do vedenia a upravujú stav stretnutia na 1:0. Po tomto inkasovanom góle súper v 47 minúte nepremenil ďalšiu gólovú príležitosť, keď loptu smerujúcu do bránky vykopáva z bránkovej čiary obrankyňa Pszotová. V 54. minúte znova dobre hrajúca Horešová strieľa spoza pokutového územia tesne nad domácu bránku. Prišla však 73. minúta a Horešová prudkou strelou do ľavého horného rohu bránky súpera vyrovnáva stav stretnutia na 1:1. V 75. minúte odstúpila pre zranenie zo stretnutia Vachulová a keďže sme nemali koho vystriedať stretnutia sme dohrávali v desiatich. Súper to dokonale využil a v 80. minúte po chybe našej obrany zvyšuje na 2:1. Po tomto góle sme hru otvorili a zamiešali zostavu, čo napokon súper v 88. a 90. minúte využil úpravou stavu na 3:1 a konečných 4:1.

Výsledky 11. kola II. ligy žien:
- Spartak Bánovce nad Bebravou - TJ Spartak Myjava 4:1 (0:0), góly: Lomnická (4) – Horešová
- TK Kovo Beluša – FK Dúbravka Bratislava 2:4 (1:3), góly: Loduhová, Šéšová (p.k.) – Raučinová (2), M. Horváthová, Sopóciová Ž.K.: Strapáčová – Krčmériová, P. Tichá
- FC Čaka – DFC Láb 2:0 (0:0) góly: Farkašová, Kotrusová
- Termál Diakovce – FKM Karlova Ves 6:0 (2:0) góly: A.Benesová (5), K.Domeová
- OFK Dunajská Lužná – FC Union Nové Zámky 5:5 (1:1) góly: Kucerková, L. Lunáková, M. Michalková, Zmeškalová, Halandová – Krisztin (4), V. Veselková

autor: tréner žien P. Klement