12. kolo - ženy (22. 4. 2011) :
TJ Spartak Myjava - OFK Dunajská Lužná 4:1 (3:0)

Bažíková, Kosová, Kostrová, Tomková, Pszotová, Sadáková, Horešová, Kovárová, Zvončeková, Boorová, Krchnavá.
Striedali: Pagáčová, Klasovitá.

Stretnutie sme začali aktívnou hrou, keď v 3. minúte kapitánka domácich Horešová strelou spoza pokutového územia hostí do hornej časti bránky dáva na 1:0. V 5. minúte naša kapitánka z trestného kopu strieľa ponad bránku hostí. V 6. minúte Krchnavá dostala loptu do behu, no pred pokutovým územím hostí je stiahnutá zozadu Michálkovou, začo hráčka Dunajskej Lužnej uvidela v zápase prvú žltú kartu. V 12. min. domáca Krchnavá strieľa z pravej strany, no pozorná brankárka hostí loptu chytá. O 3 minúty neskôr dobre hrajúca Krchnavá potiahne loptu po pravej strane, zasekáva a strieľanou prihrávkou nájde voľnú Boorovú, ktorá strelou po zemi upravuje stav stretnutia na 2:0. V 20. minúte Horešová strieľa trestný kop, lopta sa dostáva k Zvončekovej, tá však prestreľuje bránku hostí. V 21. minúte sa dostávajú do protiútoku hostia, ale domáca brankárka Bažíková pred nabiehajúcou hráčkou stíha odkopnúť loptu. V 38. min. súper nebezpečne vystrelil na domácu bránku, no Bažíková loptu chytá. V 40. minú znova kapitánka domácich Horešová strelou spoza pokutového hostí ponad brankárku hostí zvyšuje na 3:0. Dôležitý okamih prichádza v 45. minúte, kedy je v pokutovom území hostí skopnutá zozadu Krchnavá, začo hráčka hostí dostáva druhú žltú kartu a následne je vylúčená. Nariadený pokutový kop však Horešová nepremieňa, keď strieľa nad bránku hostí.
Druhý polčas sme začali znova aktívne, keď sa v 49. minúte po nedorozumení hosťujúcej obrany dostane k lopte kapitánka domácich Horešová, no pred pokutovým územím hostí je podrazená hosťujúcou Majerovou, za čo hráčka hostí dostala červenú kartu. Nariadený trestný kop Horešovej končí vedľa bránky. Následne sa hra striedala z jednej strany na druhú hostia sa nevzdávali ani po vylúčený hráčok, naopak otvorili hru a dostávali sa do šancí, ktoré odvrátila dobre hrajúca obrana domácich. V 85. minúte kapitánka domácich Horešová strieľa svoj tretí gól v stretnutí a upravuje na 4:0. V závere stretnutia chvíľkovú nepozornosť domácich hráčok využila hosťujúca hráčka Halandová, keď strelou spoza pokutového územia stanovila na konečných 4:1.
Ďakujem dievčatám za predvedený výkon v tomto stretnutí, škoda len zranenia domácej Krchnavej, ktorá v stretnutí viackrát zamotala hlavu hosťujúcej obrane.