Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 2. kolo

ilustračný obrázok

2. kolo - ženy (27. 8. 2011) :
FKM Karlova Ves - Spartak Myjava 0:6 (0:3)


Zostava Myjavy :
Bažíková, Dugová (75' Malinová), Tomková, Kostrová, Pszotová, Kosová (50' Pagáčová), Kovárová (70' Čamelová), Horešová, Zvončeková (45' Hucovičová), Neveďalová, Krchnavá (85' Beňová).

 

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Zápas sa odohral na umelej tráve menších rozmerov, čas zápasu 12.00 hod, teplota cca 29°C. Už príchod bol prekvapením, keď sme sa prezliekali kdesi v pivnici bez sprchy a WC – to bolo cez ulicu cca 250 m... Možno, že tieto podmienky vyburcovali dievčatá k vysokému nasadeniu hneď od začiatku.

Využili sme toho, že brankárka domácich nenastúpila od začiatku a chytala náhradníčka. Takto sme v 7' zachytili výkop - Kovárová – Horešová – Krchnavá 0:1. Šance sme mali pri RK, pri útoku 3-1 keď Neveďalová volila strelu, ktorou chcela prekonať brankárku namiesto prihrávky. V 19' Horešová - vedľa brány, v 23' Krchnava – Kovárová – dobrá akcia... , pri následnej strele dorážala Neveďalová na 2:0. Potom Kovárová – Krchnavá - Neveďalová 3:0.
V 50. min bolo vynútené striedanie Kosovej (zranenie). V 53. min Pzsotová veľmi pekne uvoľnila Horešovú a tá krásnou strelou upravila na 4:0, v 65' po akcii Kovárová – Krchnavá hlavou zakončovala Neveďalová, ale domáce už mali v bráne výbornú brankárku. Krchnavá to ale nerešpektovala a v 67' upravila na 5:0 a o tri minúty si položila aj brankárku a hattrickom zakončila na 6:0. V závere Neveďalová a Malinová nastrelili tyčku, ale skóre sa už nemenilo. V 75' odstúpila pre zranenie Dugová (nastúpila Malinová), Kovárovú striedala Čamelová a na záver nastúpila aj Beňová za trojgólovú Krchnavú.

Veľmi ťažký zápas hraný na pravé poludnie – bez šatní, WC a sprchy. Škola v ktorej sa dievčatá prezliekali bola v rekonštrukcii... Hodnotím výborne. Dievčatá sa snažia plniť dohovorené pokyny a potom sa takýto zápas koučuje dobre.