Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 7. kolo

ilustračný obrázok

7. kolo - ženy (2. 10. 2011) :
Spartak Myjava - Skloplast Trnava 1:0 (0:0)


Zostava Myjavy :
Bažíková, Dugová, Tomková, Kostrová, Kovárová, Zvončeková (82' Beňová), Kosová (53' Pagáčová), Horešová, Sadáková (61' Kučerová), Krchnavá (72' Čameková), Hucovičová (89' Klasovitá).

 

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Zápas sa odohral na našej umelej tráve. Na zápas sme sa pripravovali ako na družstvo - bývalého účastníka I. ligy a v tabuľke nad nami. Hneď v 3' odobrala protihráčke loptu Kosová, dala na Hucovičovú, prvý krát sme ohrozili bránu a vystrašili súperky . Čakali sme väčší nápor súperiek a aj keď boli v držaní lopty, v presnosti prihrávok a štarte na loptu lepšie, našu bránu neohrozili a slabé strely iste kryla Bažiková. My sme mali šance z 2 RP, ktoré sme zahrali podľa nácviku. Prvý polčas skončil 0:0. Po zmene strán v 47'mala Krchnavá gólovú šancu (bol z toho RP), ale ten sme nezahrali dobre. Pagáčová po 5 min na ihrisku presnou prihrávkou medzi obrankyne poslala do gólovej šance Krchnavú, tá tento krát nevymýšľala a dala prvý gól. Ako sa ukázalo bol rozhodujúci, pretože ďalšie dve šance už nevyužila. Vystriedali sme 4 hráčky a jednu ako taktické striedanie. Dievčatá, ktoré nastúpili do nervózneho zápasu zvládli vstup do zápasu veľmi dobre a pomohli tak udržať výsledok 1:0. Pravdu povediac, súperky si výrazné šance nevytvorili, tiež sa trápili s rozohrávkou a nakoľko prehrávali, boli veľmi nervózne. Na súboj s Čamekovou súperka reagovala kopnutím, za čo bola odmenená červenou kartou a tak záverečný nápor na vyrovnanie sa nekonal.

Kladom zápasu bolo, že sme sa snažili plniť obranné úlohy, bojovali sme a dali 1 víťazný gól. Zápory: Dievčatá hrali s veľkým rešpektom (boli ustráchané, zbavovali sa skoro lôpt), alebo sa púšťali do nepripravených útokov nepresnou rozohrávkou. Zápas hodnotím veľmi dobre.