Ženy: 12. kolo

12. kolo - ženy (6. 11. 2011) :
TJ Spartak Myjava - TJ Kovo Beluša 0:2 (0:0)

Bažíková, Kovárová, Kostrová, Tomková, Pszotová (54' Hucovičová), Sadáková (45' Dugová), Kosová (77' Pagáčová), Horešová, Zvončeková, Krchnavá (87' Čameková), Neveďalová.

Zápas bol z psychologického hľadiska veľmi náročný, tak ako zápas s Orlovým, nakoľko sa jednalo o 4. zápas doma a potvrdiť ho víťazstvom býva veľmi ťažké. V príprave sme na tento fakt upozorňovali a a zdôraznili hráčkam, že musíme hrať bojovne, nebojácne, agresívne a že družstvo Beluše je na tom hráčsky dobre a že majú odhodlanie u nás uhrať dobrý výsledok. Preto sme si dali za úlohu 1. pol. uhrať bez inkasovaného gólu a hrať zo zabezpečenej obrany.
Hra od prvej minúty z našej strany bola zlá. Nehrali sme kolektívne, nevedeli sme sa dostať z náročného pressingu súperiek, odkopávali sme lopty - prekopávali svoju zálohu, prihrávky boli viac ako nepresné a prehrávali sme skoro všetky súboje. V 16. min. nebezpečne vystrelili súperky, čo Bažíková vyriešila. V 36. min. dostala Krchnavá ideálnu prihrávku do brejku, ale ani strela, ani prihrávka - ukľučkovala sa. Z úloh 1. polčasu sme splnili len to, že sme nedostali gól.
V 55. min. Kosová - Hucovičová - Neveďalová, zakončené nad bránu. V 62. min. sme súperky v blízkosti 16-ky nechali hrať a aj zakončiť. Bažíková vytiahla jeden čarovný zákrok a loptu zo šibenice vytiahla. Vystrašiť nás mala situácia v 62. min., keď Kosová vyvážala loptu, mala na výber 3 - 4 spoluhráčky na prihrávku, ale po zbytočnom súboji stratila loptu. Gólovú situáciu súperiek vyriešili Bažíková s Kovárovou z bránkovej čiary, čo sa zopakovalo za dve minúty. V 69. min. sme už po zlom vystúpení obrany situáciu nezvládli a prehrávali sme 0:1. V 70. min. sme po priamom kope Horešovej na Neveďalovú ešte mohli so zápasom niečo urobiť, ale gól sme nedali. V 90. min. po rovnakej chybe sme inkasovali na 0:2.

Klad zápasu: Splnili sme jednu úlohu - 1. polčas bez inkasovaného gólu a do 69. min. sme hrali 0:0. Zápory zápasu: Od prvej minúty bolo vidieť, že sa niečo deje v družstve. Neviem, kde je príčina, ale toľko chýb čo sme urobili v tomto jednom zápase sme neurobili za celú sezónu. Ustrašené, nevýrazné, bez medzihry, odkopávanie lôpt, bez sily, bez kondície, bez boja a zápalu. Zápas hodnotím dostatočne - inak veľmi zlý výkon...