Ženy: 20. kolo

20. kolo - ženy (5. 5. 2012) :
TJ Skloplast Trnava - TJ Spartak Myjava 1:3 (1:1)

Bažíková, Dugová, Kostrová, Tomková, Pagáčová, Sadáková (50' Čámeková), Neveďalová, Horešová, Zvončeková, Hucovičová (60' Malinová), Krchnavá, (75' Koláriková).

Začiatok zápasu s Trnavou bol poznamenaný nervozitou, nakoľko domáce nemali ešte o 15:30 hod. ihrisko na Slávii pripravené. Bola tým ovplyvnená rozcvička a zvyšovalo sa napätie pred zápasom. Už v 2. minúte súperky ohrozili našu bránu a rohový kop sme síce s ťažkosťami ale odvrátili. Potom sa hralo hore dole – mali sme malú prevahu aj keď sme hrali proti vetru, ale v 4. a 16. minúte Horešová strelila priame kopy tesne nad bránu a vedľa brány. V 23. minúte si vymenili loptu Neveďalová, Krchnava, Hucovičová, načo domáce zahrali rukou a z penalty Neveďalová otvorila skóre na 0:1. V 29. minúte sme hrali na polovici súperiek, stratili sme loptu a domáce po rýchlom protiútoku vyrovnali na 1:1. V 35. minúte ešte ohrozila bránu domácich Krchnavá.

Hneď v 46. minúte naše 4 hráčky "povodila" autorka vyrovnávajúceho gólu Štefánková, s ktorou sme si nevedeli rady celý II. poločas. V 50. minúte sme striedali a na jej miesto nastúpila Čameková. Tým sa z útočnej fázy vypojili Horešová a Neveďalová, ktoré jej museli vypomáhať. V 60. minúte bola striedaná Hucovičová Malinovou. Nakoľko má málo natrénované aj Krchnavá, bolo treba striedať aj ju a nahradila ju Koláriková. V 76. minúte sa nám podaril rýchly protiútok a Horešová vysunula Malinovú, ktorá nebojácne vnikla do 16-ky a nakoľko bola faulovaná, mali sme možnosť opäť z penalty Neveďalovou zvýšiť na 1:3. Domáce tlačili, striedali, hrali s vetrom, ale Bažíková nás opäť podržala. Ešte v 89. minúte mali domáce gólovú šancu, ale my sme vydržali.