Ženy: 21. kolo

21. kolo - ženy (13. 5. 2012) :
TJ Spartak Myjava - OFK Dunajská Lužná 1:4 (1:2)

Bažíková, Dugová, Kostrová, Tomková, Pagáčová, Sadáková (70' Koláriková), Neveďalová, Horešová, Zvončeková (53' Kosová), Hucovičová (61' Čameková), Krchnavá (30' Malinová).

V 4. minúte sme dali po dobrej práci Sadákovej a zakončení Neveďalovej na 1:0 a mohlo sa zdať, že zápas sa bude vyvíjať v náš prospech. Opak však bol pravdou. Útočníčky hrali od seba viac ako 30 m. Záložníčky v priamom súboji strácali lopty, obrana bola preťažená a zásady taktiky – pokyny pred zápasom sa stali len teóriou. Pri vyrovnávacom góle na 1:1 sme nechali Mackovičovú samú až z 20-ich metrov vystrelila. Aby toho bolo málo Krchnavá sa zle zvrtla a koleno nevydržalo. V prípade gólu na 1:2 (Halandová) sa potvrdilo, že v príprave sa nenačúva, pokyny neberú vážne, hráčky si myslia, že už všetko vedia. Táto hráčka nám behom 5-ich minút v Dunajskej Lužnej dala 2 góly z diaľky, ale mi ju necháme z 30-ich metrov vystreliť!

V II. polčase v 47. minúte sme ešte skúsili ohroziť bránu po ose Hucovičová – Malinová, ale inak sme pokračovali v "tichej hre" bez komunikácie, bez prihrávok, bez zakončenia, bez bránenia. V 53. minúte sme po ľavej strane pustili súperky až do gólu na 1:3 a keď vyrazenú strelu Bažikovou nikto neodkopol, pohodlne ho dorazila v 71. minúte striedajúca hráčka, to už bolo 1:4 a začali sme sa báť o vyšší výsledok. Skóre sa však do konca stretnutia nezmenilo a tak sme v zápase o prvé miesto na domácom ihrisku podľahli Dunajskej Lužnej 1:4.