Ženy: 22. kolo

22. kolo - ženy (20. 5. 2012) :
Spartak Bánovce nad Bebravou - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:1)

Bažíková, Dugová, Kostrová, Tomková, Pagáčová, Zvončeková, Neveďalová, Horešová, Kosová, Malinová (65' Čámeková), Hucovičová.

V dnešnom zápase sa nikomu nedarilo (nehľadám dôvod). Horešová a Neveďalová sa nevedeli presadiť v strede ihriska, obrana nám horela na krajoch, krajné záložníčky si neprihrali na 2 m a útočníčky boli všade neskoro. Prvú strelu vyslala na bránu Horešová v 15 minúte a druhú Neveďalová v 30. minúte, čo je veľmi málo na 3. družstvo v II. lige. V 35. minúte sa nám podarila jedna jediná futbalová akcia: Kosová - Dugová - Horešová a na konci bola Zvončeková, ktorá otvorila skóre na 0:1.

Mysleli sme si, že v II. polčase sa naša hra spresní, ale opak bol pravdou. Za zmienku stoja akcie Horešovej, priame kopy z ľavej strany, z ktorých však jeden skončil nad bránou a ďalší vedľa tyčky. Nádejný bol tiež podľa nácviku zahraný priamy kop zo stredu ihriska, ktorý bol dobre zahraný – kopnutý, ale dobiehajúce Hucovičová a Kosová sa k dorážke nedostali a nič sme z tejto peknej akcie nevyťažili. Striedanie Čamekovej bolo zo striedaní, po ktorých sa má niečo zmeniť, ale na hre sa nič nezmenilo a bohužiaľ ani na výkone hráčok. V stretnutí už gól nepadol a tak po jedinom góle z prvého polčasu skončil výsledkom 0:1.

Kladom zápasu bolo, že sme získali 3 body do tabuľky a zápas sme vyhrali.
Zápory zápasu: V dnešnom zápase sme bohužiaľ nebojovali - zbavovali sme sa lôpt, hrali nepresne, nesmelo, bez komunikácie.
Dostať sa z krízy nám môže pomôcť prestávka (23. kolo sme predohrali) a ďalší zápas hráme 2. 6. 2012.