Ženy: 2. kolo

2. kolo - ženy (26. 8. 2012) :
Spartak Myjava - FK Slovan Duslo Šaľa "B" 1:1 (1:0)

Bažíková, Dugová, Tomková, Pagáčová, Velická, Sadáková, Horešová, Neveďalová, Zvončeková, Malinová, Hucovičová.

Únava z víkendu, alebo zlé počasie, resp. jeho náhla zmena spôsobili, že sme boli v pristupovaní neskorí, do súbojov sme nechodili, stred zálohy obsadený kľúčovými hráčkami sme strácali a zakončenie gólových šancí bolo neuspokojivé. Hráčky nekomunikujú. 3 gólové šance. Od 5. minúty po peknej strele Horešovej sme viedli 1:0. Zo známych dôvodov, že nemáme lavičku, sme neudržali vedenie a v 87. minúte sme vedenie a 2 body stratili. 1:1. V tomto prípade platí, že sa nehrá na šance, ale na góly.

Kladom zápasu bolo, že sme v začiatku dali gól a zdalo sa, že sme sa upokojili. Hralo sa hore-dole a bojovnosť sa uprieť nedá.
Zápory zápasu : Stred Horešová - Neveďalová hrali len spolu, nevyužívali krajné záložníčky. Sadáková - Zvončeková sa snažili, ale ich využitie bolo žalostné . Na lavičke máme len 1 hráčku na striedanie, nemáme náhradnú brankárku. Nové dievčatá v družstve sú bez skúsenosti.