Ženy: 4. kolo

4. kolo - ženy (9. 9. 2012) :
Spartak Gábor Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 2:2 (0:1)

Bažíková, Dugová, Koláriková (85' Sopóciová), Pagáčová, Velická, Sadáková, Horešová, Neveďalová (85' Ikášová), Zvončeková, Malinová, Hucovičová.

Ihrisko v Miezgovciach bolo tvrdé, suché a hrboľaté - absolútne sme povrch ihriska našimi technickými hráčkami nezvládli. Lopty nám odskakovali a nakoľko sme hrali viac menej na jeden dotyk, prihrávky boli nepresné. Pri rozcvičovaní sme zaregistrovali, že brankárka domácich je v bránke nováčikom a že nemá veľké brankárske skúsenosti, preto sme volili streľbu z diaľky a takto sme sa chceli presadiť. V 10. minúte takáto pekná strela z diaľky vyšla Neveďalovej a bolo 0:1. Domáce hráčky boli aktívnejšie, dôraznejšie a bojovnejšie. Nedarilo sa nám zachytiť ich prechod do útoku a už vôbec nie ich nákopy za našu obranu - tieto útoky boli veľmi nebezpečné. V 25. a v 27. minúte súperky vychytala naša brankárka Bažíková.

V druhom polčase sme očakávali v horúcom počasí nápor domácich a tomuto náporu sme sa vydržali brániť 5 minút. V 50. minúte prenikla domáca hráčka medzi naše stopérky a dala na 1:1. Nesústredenosť naše hráčky potvrdili hneď v 51. minúte po vymyslenom priamom kope, kde nepochopiteľne prešla lopta medzi dvomi hráčkami a popod Bažíkovú na 2:1. Našťastie sme pokračovali v hre hlavne v zakončení strelami z diaľky a keď nevyšli Horešovej tri priame kopy, tak v 55. minúte si veľmi dobre spracovala loptu a peknou strelou vyrovnala na 2:2.

Výsledok sme ubránili proti bojovným domácim hráčkam, ktoré hrali veľmi tvrdo, čoho následkom bolo skopnutie Neveďalovej, Kolárikovej, Pagáčovej a okopaná bola aj brankárka Bažíková. Rozhodca zápasu dával domácim viac ako povestných desať percent.
Kladom zápasu bolo, že sme v začiatku dali gól, vyrovnali a v oslabení zápas uhrali na remízu. Neveďalová hrala s horúčkou a s kašľom.
Zápory zápasu: Stále hráme zbrklo, bojazlivo, prihrávky sú nepresné - nedarí sa kombinačná hra, ponúkané brejky nevieme využiť gólovo. Chýba štart na loptu a dôraz v osobných súbojoch - stále nevieme v zápase komunikovať.