Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 5. kolo

ilustračný obrázok

5. kolo - ženy (23. 9. 2012) :
Spartak Myjava - TJ Skloplast Trnava 8:2 (4:0)


Zostava Myjavy :
Bažíková, Dugová, Tomková, Pagáčová, Koláriková (45' Velická), Sadáková, Horešová, Zvončeková, Kosová (45' Kovárová), Hucovičová (66' Čameková), Neveďalová.

 

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Po nezmyselnej prestávke, keď sa nedajú naplánovať ani TMC a chýbajú zápasy, sme nastúpili proti vedúcej Trnave.
V 4. minúte Hucovičová našla Sadákovú, ale tá prestrelila bránu. V 12. minúte sa to isté podarilo Hucovičovej. V 17. minúte sa zo vzdialenosti cca 25 m z priameho kopu trafila Horešová a vyhrávali sme 1:0. V 20. minúte sa na šestnástke dobre zorientovala Neveďalová a zvýšila na 2:0. Už za 2 minúty sa hráčky dobre postavili na rohový kop, Horešová našla Neveďalovú a bolo 3:0. V 35. minúte našla Koláriková Horešovú a tá dala peknú prihrávku Neveďalovej, ktorá obišla aj brankárku a upravila polčasový výsledok na 4:0.
Po takomto výsledku sa nám išlo do druhého polčasu veľmi dobre (Neveďalová dala v jednom polčase 3 góly a zaznamenala tak hatrick). V 59. minúte Horešová zvýšila 5:0, v 61. minúte sme vymysleli prekrásnu akciu po osi Dugová - Sadáková - Hucovičová – Neveďalová. 6 : 0. Potom sme mali 8 minút výpadok a počas nich sme dostali 2 rýchle góly: v 66. minúte na 6:1 a v 68. minúte na 6:2. V 73. minúte mala Zvončeková gólovú šancu, no strieľala priamo do brankárky. V 76. minúte Horešová opäť pripravila šancu Neveďalovej a tá upravila na 7:2. Nakoniec v 88. minúte dievčatá pripravili šancu Čamekovej, ktorá ukončila trápenie Trnavy a naše vysoké víťazstvo uzavrela na 8:2.

Kladom zápasu bolo, že sme dali prvý gól, keď hostia boli v tlaku a mali prevahu, Neveďalová dala 5 gólov, Horešová 2 a na štyri prihrala. Hrali sme kolektívne, nekazili sme a boli sme dostatočne pohyblivé.
Záporoy zápasu: nepremieňame gólová šance, kondičný a herný výpadok od 62. do 68. minúty inkasovali sme 2 góly, stále nevieme v zápase komunikovať.
Zápas hodnotím "Veľmi dobre".