Ženy: 6. kolo

6. kolo - ženy (26. 9. 2012) :
Spartak Myjava - FC Čaka 4:0 (1:0)

Bažíková, Dugová, Tomková, Pagáčová, Koláriková, Velická (60' Kovárová ), Horešová, Zvončeková, Kosová (70' Čameková), Hucovičová (80' Sopóciová), Neveďalová.

Po víkendovom zápase s vysokým skóre sme sa museli vrátiť do reality a uvedomiť si, že s Čakou máme prvý polčas skôr remízový a hra býva vyrovnaná. Potrebovali sme zopakovať hlavne výkon z nedele. Boli sme oslabení o Sadákovú a Ikašiovú, prišla Sopóciová. Našťastie sa nám podarilo v 22. minúte otvoriť skóre, keď Horešová našla z priameho kopu Neveďalovú a tá otvorila skóre na 1:0. Hralo sa hore dole, mali sme viac z hry, ale skóre sme upravili až v 51. minúte po rohovom kope zahranom nakrátko: Horešová - Neveďalová - Velická - 2:0. Potrebovali sme dať gól na istotu, upokojenie a hlavne, aby sme mohli vystriedať. Kovárová nahradila Velickú a Čameková Kosovú. V 80. minúte sme zariskovali a nastúpila Sopóciová s minimálnymi skúsenosťami (ale kde inde sa naučí hrať ak nie v zápase). Záver zápasu sme zvládli vlastne aj s oslabením a podarilo sa nám dať tretí gól na 3:0, keď Dugová dala pekný pas za obranu Neveďalovej a tá nezaváhala. V poslednej minúte síce Neveďalová po rohovom kope mohla dať svoj tretí gól, ale prenechala Čamekovej, tá ju nesklamala a dala na konečných 4:0.

Kladom zápasu bolo, že sme sa na zápas sústredili, hrali sme svoju hru, bez ohľadu na nedeľný vysoký výsledok, že sme boli trpezlivé a po druhom góle hrali ďalej. Bolo to pre vývoj zápasu veľmi potrebné.
Zápory zápasu: Nepremieňame gólové šance a stále nevieme v zápase komunikovať.