Ženy 5. kolo 2013/2014, žiačky 5. kolo 2013/2014

5. kolo (6. 10. 2013) : TJ Kopčany - Spartak Myjava 3:6 (3:2)

5. kolo (5. 10. 2013) : ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 10:0 (7:0)

ŽENY :

TJ Kopčany - Spartak Myjava 3:6 (3:2)
Zostava Myjavy: Daniová, Dugová, Tomková, Velická, Sadáková, Horešová, Neveďalová /K/, Hucovičová, Malinová, Klasovitá, Zvončeková. Náhradníčky: Ščepková.

Dňa 6. 10. 2013 odohralo družstvo žien Spartaka Myjava zápas na pôde nováčika z Kopčian. Úvod zápasu hráčkam Myjavy vôbec nevyšiel a aj napriek tomu, že boli lepším družstvom v polčase prehrávali 3:2. Po prestávke ale podali kvalitný výkon a svojou bojovnosťou a nasadením sa im podarilo výsledok otočiť, za čo si zaslúžene odniesli tri body. Dievčatám z Myjavy chýbala brankárka Bažiková a svoju premiéru v myjavskej bránke zažila Daniová.