Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 23. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U14 :
23. kolo (3. 5. 2014) : Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:2 (2:1)

Žiaci U15 :
23. kolo (3. 5. 2014) : Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:2 (2:1)

 

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:2 (2:1)
Zostava Myjavy: Kollár, Tomka, Kodaj /K/, Pszota (50' Matušica), Boor, Klimáček, Dubovský, Gálik, Zula (69' Mikolášek), Štefánek (44' Foltín), Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V prvom polčase sme sa snažili o udržanie lopty a o útočné kombinácie vedené v krídelných priestoroch, čo sa nám aj čiastočne darilo a vypracovali sme si hneď v úvode niekoľko veľmi dobrých príležitostí na skórovanie, presadil sa však len pohotový Zula v 5. minúte. V 10. minúte po zlej rozohrávke brankára Kollára sme inkasovali a naša aktivita mierne poľavila. Súper hral jednoducho v osobných súbojoch, nakopával dlhé lopty za našu obranu, kde sa snažili presadiť dvaja urastený útočníci. Dobre hrajúca obrana nedovolila žiadnu úspešnú realizáciu útočnej aktivity týchto dvoch útočníkov. Pred koncom polčasu sa nekompromisnou strelou presadil Zula a ujali sme sa vedenia.

V úvode druhého polčasu sa snažil súper o vyrovnanie skóre, opäť jednoduchými nakopávanými loptami sa snažil dostať do blízkosti našej brány. V tejto fáze hry sme nepristupovali dostatočne k súperovým hráčom, viazla nám súhra v strede ihriska. Práve zlá komunikácia stredových hráčov Kodaja a Brezinu znamenala stratu prevahy a neúspešné vedenie našich útočných akcií. Napriek slabšej fáze našej hry sa po dobrej prihrávke Foltína presadzoval Tomka, bol faulovaný a pokutový kop v 53. minúte premenil Brezina. Ukľudnenie v našich radoch nenastalo, nakoľko po troch minútach sme inkasovali z pokutového kopu aj my. V závere sa snažil súper vyrovnať, ale vyložené príležitosti sme si vytvorili my po šanciach Zulu a Matušicu. Výsledok je spravodlivým vyjadrením priebehu hry.

Gól Myjavy: 5' a 32' Zula, 53' Brezina (pokutový kop)

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:2 (2:1)
Zostava Myjavy: Dedík, Tomašech /K/, Pagáč, Latiphy, Malíček (66' Kleščinský), Harmady, Hornáček (69' Žabka), Koníček, Predmeský, Druk (24' Zmeko - 46' Zelenák), Šarudi (19' Všetula).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Gól Myjavy: 30' Harmady, 56' Koníček, +vlastný gól Dun. Stredy