Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 1. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
1. kolo (9. 8. 2014) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 3:3 (2:2)

Žiaci U14 :
1. kolo (9. 8. 2014) : FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:0 (2:0)

 

ŽIACI U15 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 3:3 (2:2)
Zostava Myjavy: Greguš, Zula, Foltín, Tomka /K/, Pszota (52' Gálik), Boor, Klimáček, Dubovský (68' Kodaj), Matušica (35' Porubský), Kusý (69' Adásek), Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na trávnatej ploche v areáli Slávie. V úvodnom kole sme chceli pokračovať v dobrých výsledkoch z prípravy a odviezť si bod, prípadne tri. Chceli sme vychádzať zo zabezpečenej obrany a vyrážať do rýchlych brejkov. Do zápasu sme nastúpili so strachom, bez pohybu, čoho výsledkom boli dva góly v našej sieti. Prvý sme inkasovali v štvrtej minúte po netaktickom vybehnutí krajného obrancu Foltína a v šiestej minúte zlý odkop Matušicu potrestal strelou k tyči domáci útočník. Domáci boli v týchto fázach hry lepší, hra sa im darila a my sme sa len bránili. V našej hre prevládal chaos. Až od polovice polčasu sme sa prebrali, začali sme viac behať, presnejšie kombinovať a dostávali sme sa k zakončeniu. Znížiť sa nám podarilo po peknej akcii Dubovského so Zulom, keď peknou strelou posledný menovaný otvoril strelecký účet v novej sezóne. O deväť minút neskôr opäť dostal za obranu krásnu prihrávku od Tomku Zula a bolo vyrovnané. V týchto momentoch sme hrali výborný futbal, súper sa len bránil.

Druhý polčas sme sa snažili pokračovať tak ako sme skončili prvý, hra sa odvíjala prevažne medzi šestnástkami. Tretí gól vsietil Kusý po najkrajšej akcii zápasu Tomka - Zula - Kusý. Domáci znervózneli, nevedeli sa dostať do tempa. Snažil sa im v tom pomôcť pán rozhodca, ktorý videl pri každom súboji faul našich hráčov, vďaka čomu domáci zahrávali veľké množstvo štandardných situácií. Nakoniec sa im podarilo vyrovnať päť minút pred koncom zápasu strelou k tyči.

S remízou boli obe mužstvá spokojné, čo potvrdil po zápase aj domáci tréner. Chlapcov treba pochváliť, že sa dokázali dostať do zápasu aj napriek nepriaznivému stavu.

Góly Myjavy: 21' a 30' Zula, 56' Kusý

ŽIACI U14 :

FC Spartak Trnava - Spartak Myjava 8:0 (2:0)
Zostava Myjavy: Dvořák, Šturdík, Kavický, Repta, Karika /K/, Pribiš (56' Selecký), Liška (45' Žoldák), Udvorka (25' Mizerák), Zeman, Lukáč, Osuský.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.