Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 3. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
3. kolo (24. 8. 2014) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:0 (0:0)

Žiaci U14 :
3. kolo (24. 8. 2014) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:0

 

ŽIACI U15 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Porubský, Zula, Foltín, Tomka /K/, Boor, Klimáček, Dubovský (39' Matušica), Gálik (36' Pszota - 61' Adásek), Štefánek (45' Kodaj), Kusý, Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na trávnatej ploche za silného vetra. Do zápasu sme išli s jasným zámerom a to predviesť kvalitný výkon a získať tri body. Ani jedno sme nesplnili a domáci nás porazili "antifutbalom" za výdatnej podpory pána rozhodcu Hegedusa. Domáci sa dostali do nášho pokutového územia za celý zápas iba raz a hneď strelili gól. Naopak už v prvom polčase sme mali my vyhrávať rozdielom triedy, no ani tie najvyloženejšie príležitosti sme nedokázali premeniť (Klimáček, Zula, Foltín, Štefánek).

V druhom polčase sa viac nehralo ako hralo, pretože domáci hráči len odkopávali lopty čo najďalej mimo ihriska, zdržovali, ležali na zemi a nechávali sa ošetrovať, čo im pán rozhodca toleroval. Naopak v závere, keď sme dostali domácich pod tlak nám bezdôvodne a s úsmevom na tvári vylúčil nášho najlepšieho hráča. Je pozoruhodné, ako môžu takíto ľudia pracovať pri mládežníckom futbale na najvyššej úrovni. Naši chlapci odchádzali po záverečnom hvizde z ihriska so slzami v očiach, pretože cítili krivdu a nikto s tým nemohol nič urobiť.

Góly Myjavy: -

ŽIACI U14 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:0
Zostava Myjavy: Hučko, Závodný, Žoldák (49' Záhora), Šturdík, Kavický (62' Lukáč), Repta, Karika /K/, Liška, Udvorka (60' Selecký), Zeman (21' Nálepa), Osuský.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: -