Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší žiaci U14, U15: 4. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
4. kolo (3. 9. 2014) : Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 0:0

Žiaci U14 :
4. kolo (3. 9. 2014) : Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 0:0
Zostava Myjavy: Greguš, Tomka (51' Pszota), Kodaj (54' Matušica), Boor, Klimáček, Dubovský, Gálik, Štefánek (69' Adásek), Karika, Kusý, Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sa odohral na trávnatej ploche v Brezovej pod Bradlom so súperom, ktorý v súťaži ešte nestratil bod a nedostal gól. Nám chýbal zranený Foltín a vykartovaný strelec mužstva Zula. Od začiatku sa hral výborný futbal, hostia pôsobili futbalovejším dojmom, my sme boli bojovnejší. Dobre sme bránili a snažili sa vyrážať do rýchlych brejkov. Hostia našu bránu ohrozovali len strelami z väčších vzdialeností, čo náš brankár bez problémov kryl. V závere polčasu sme mali šťastie, keď hostia nastrelili brvno a vzápätí tyč. Hneď z protiútoku mali šťastie zasa hostia, keď po peknej krídelnej akcii a centri Kusého mal na nohe úvodný gól Tomka, no brankár zachránil. Po dobre zahratom rohovom kope sa dostal do šance Dubovský, no opäť brankár hostí zachránil.

V druhom polčase pokračoval v kvalitný zápas. Hostia sa snažili, no naša defenzíva až na drobné zaváhania pracovala výborne. Obe mužstvá si vytvorili po troch šanciach na skórovanie, no brankári dnes mali svoj deň. U nás mohol rozhodnúť najprv Karika, po ňom Tomka, no ani na dvakrát nepretlačil loptu do siete a v poslednej minúte strela Dubovského tesne minula bránu hostí.
S bodom sme spokojní, hráčov treba pochváliť za obetavý a bojovný výkon.

ŽIACI U14 :

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
Zostava Myjavy: Dvořák, Závodný, Žoldák (36' Pribiš), Šturdík, Kavický (47' Lukáč), Repta, Nálepa (52' Záhora), Liška (60' Selecký), Udvorka, Zeman (68' Mizerák), Osuský /K/.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 11' Liška, 45' Pribiš